TOPlist

Užijte si pouštní jízdu ve hře Dakar Desert Rally. Na Epic Games je zdarma!

Dakar Deset Rally Epic Games
  • Dakar Desert Rally je autentickou hrou z prostředí oblíbeného závodu
  • Dá se hrát jak v singleplayeru, tak i ve více hráčích
  • Na Epic Games Store jej nyní můžete získat zcela zdarma

Platformu Epic Games Store stále nepřestalo bavit rozdávat hry zdarma, a tak si nyní můžete do knihovny bezplatně přidat Dakar Desert Rally. Závodní titul z roku 2022 se neodehrává nikde jinde než v poušti, kde se můžete v dunách vyřádit s nejrůznějšími typy vozidel.

Vývojáři své dílo označují za největší off-roadové videoherní dobrodružství, jaké kdy spatřilo světlo světa. Kromě více než 30 etap vycházejících z oficiálních závodů Rallye Dakar 2020, 2021 a 2022, které si můžete v singleplayeru či režimu pro více hráčů vychutnat s licencovanými vozidly (auta, motorky, nákladní vozy atp.), nabízí Dakar Desert Rally speciální fotorežim nebo replay mode pro přehrávání závodů. Důležité je zmínit také proprietární navigační systém, jenž opět vychází přímo ze skutečných soutěží Rallye Dakar.

Dakar Desert Rally – Gameplay Overview Trailer | PS5 & PS4 Games

Dakar Desert Rally - Gameplay Overview Trailer | PS5 & PS4 Games

Titul ve velkém spoléhá na pěkně zpracované prostředí, v němž se střídají všechna čtyři roční období. „Ať už čelíte dmoucím se písečným bouřím, žhnoucímu pouštnímu slunci, vyčerpávajícímu dešti a sněhu nebo hlubokému bahnu, musíte překonat živly i své soupeře, abyste zvítězili,“ stojí v popisku hry.

Dakar Desert Rally, který za normálních okolností stojí 630 korun (na Steamu se pak prodává za 29,99 eura, tedy asi 760 korun), si můžete na Epic Games Store vyzvednout až do 22. února.

Baví vás závodní hry?

Zdroje: Epic Games Store, Steam

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)