Czech Internet Forum 2011: konference o start-upech, médiích a online marketingu

CIF2011 small

Letos se koná již šestý ročník tradiční bilanční konference Czech Internet Forum 2011, jejímž organizátorem je server o českém internetu Lupa.cz. Osou programu budou přednášky předních odborníků na internetový byznys, média a telekomunikace, diskusní panely, rozhovory, workshopy a v neposlední řadě networking. Nebudou chybět ani přehlídky úspěšných start-upů a názory zajímavých lidí, kteří s internetem přicházejí do styku v rámci svých projektů na pomezí více oborů.

CIF 2011_

Kompletní program a odborné životopisy všech přednášejících a jsou k dispozici na stránce konference, kde je i registrační formulář, jehož vyplněním se zájemci mohou na konferenci přihlásit.

Víme, že tato zprávička přímo nesouvisí s Androidem, ale věříme, že i vy rádi podpoříte nově vznikající projekty (start-upy), obzvláště pokud pocházejí z České, nebo Slovenské republiky.

Zdroj: PR článek

 

 

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)