Instagram Jennifer Aniston boří rekordy i servery

jennifer aniston instagram sociální síť rekord

Jennifer Aniston je jednou z nejpopulárnějších amerických hereček. Můžeme jí znát například ze seriálu Přátelé, což je vůbec nejsledovanější seriál v historii. Popularitu herečky nyní potvrdil fakt, že poté, co si herečka vytvořila účet byl Instagram v některých státech nefunkční. Kromě toho spadl několikrát také profil Jennifer.

Poznámka redakce

Článek píšeme, jelikož většina obsahu na Instagramu je tvořena z mobilních telefonů. Vzhledem k tomu, že herečka způsobila pád serverů pouze tím, že si vytvořila Instagramový účet, nám tento fakt přišel velmi zajímavý, a tak jsme se o něm rozhodli napsat.

Instagram Jennifer Aniston má aktuálně 13,3 milionů sledujících a to přesto, že má zveřejněné pouze 4 fotografie. Bez toho, aniž by chtěla vytvořila herečka nový světový rekord a byla zapsána do Guinessovy knihy rekordů za nejrychlejší dosažení jednoho milionu followerů za pouhých 6 hodin a 16 minut. Tato zajímavá data ukazují, že i “klasické” celebrity jsou stále populární.

instagram jennifer aniston

Těžko říci, zda uživatele přilákala první fotografie, kde je na telefonu vidět jakýsi bílý prášek, ale to není podstatné. Velký podíl na tom má jistě také fakt, že si Jennifer spravuje Instagram sama a využívá ho (alespoň prozatím) pouze pro zábavu, nikoliv pro marketingové účely.

Sledujete také Instagram Jennifer Aniston?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)