Cyto’s Puzzle Adventure – nechte se unést příjemnou logickou hrou během vánočních svátků

cyto main

Pokud si chcete během vánočních svátků odpočinout u nějaké hry a nemáte chuť na střílení či závodění, vyzkoušejte novinku Cyto od studia Kerosen Games, která přináší velmi pěkné a oddechové hraní. Cyto nabídne nádherný svět plný logických situací s perfektním hudebním doprovodem, o který se postaral autor David Ari Leon. Tak zapojte sluchátka a nechte se unést příjemným hraním.

http://youtu.be/unDiOzxU-pw

Princip a začátky

Ve hře hrajete za kapku Cyto, která ztratila všechny své vzpomínky a Vaším úkolem bude pomoci je získat zpět. Vzpomínky jsou rozházené po třech v 81 kolech plných překážek a logických situací. Abyste zdolali všechny nástrahy, budete využívat schopností Cyta. Cyta můžete různě natahovat, připínat a vystřelovat k posbírání útržků vzpomínek. Postupem se ve hře objevují nové prvky v prostředí a další Cytovy schopnosti.

Cyto's Puzzle Adventure

Cíl každého kola je posbírat co nejvíce vzpomínek a dostat se do černé díry, která vás pošle do dalšího levelu. Kola jsou složené z jakýchsi buněk rozházených po obrazovce. Buňky vám umožní se na ně libovolně připínat či odepínat a natahovat k výstřelu. Některé buňky mohou mít ostny, kterým je třeba se vyhnout nebo odrazové můstky, kterých je naopak třeba využít k dohrání kola. Sbíráním Cytových vzpomínek se vám postupně odhaluje příběh o jeho planetě a zkáze, která na ni dolehla.

Cyto bodliny

Grafika a hratelnost

Hra se skutečně nese v klidném duchu a nevytváří ve vás pocity nutnosti ji dohrát, jedná se o oddechové hraní s velmi příjemným hudebním doprovodem a pěknou grafikou. Za zhruba 60 korun získáte rozsáhlou hru bez mikrotransakcí. Ve hře můžete využít pouze jedné platby a to za odemčení všech kol za 22 korun bez nutnosti jejich postupného odemykání. Tím ale ztratíte snad veškerou zábavu, jelikož nebude třeba kola dohrávat a sem tam se u nich i trošku potrápit.

Cyto vzpomínky

Závěr

Cyto’s Puzzle Adventure je velmi příjemnou logickou hrou. Jedná se o zajímavé a oddechové zpestření současných androidích novinek vhodné pro hráče jakéhokoliv věku. Hra má pomalejší rozjezd v prvním herním světě a tak se nenechte odradit, jelikož to pravé ořechové začíná až po pár kolech a v dalších světech, ve kterých utracených šedesáti korun rozhodně litovat nebudete.

9gCx6ayBDwhNqB9bIcqWVHF1zaz2Qr06exsy HsO527WXZHsthtydpP bYXwcqOmVikU=w300
Cyto’s Puzzle Adventure
Kerosene Games
Verze 1.0
Velikost 23 MB
2.3.3+

fvnH2FjKzEDt3D1AAAAAElFTkSuQmCC
60,28 Kč Buy

voiXyYvn1vMAAAAASUVORK5CYII=
Zdarma

Video

cyto

cyto

Mohlo by vás zajímat

nejocekvanejsi android hry roku 2020

10 nejočekávanějších Android her v roce 2020

Hry David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (4)