TOPlist

Vychází nový CyanogenMod 11.0 M11

cm11_ico

V ranních hodinách začali vývojáři uvolňovat v pořadí již jedenácté „emkové“ sestavení alternativní ROMky CyanogenMod. Pokud vás zajímá, jaké novinky přináší, budete si muset nějaký čas počkat – v tuto chvíli jsou na oficiálním webu postupně zveřejňovány obrazy pro jednotlivá zařízení, nicméně seznam provedených změn („changelog“) ještě není k dispozici, stejně tak „mlčí“ i oficiální blog. Jakmile budou novinky publikovány, přineseme jejich přehled v tomto článku.

Vychází nový CyanogenMod 11.0 M11 Vychází nový CyanogenMod 11.0 M11

Sestavení „M“ („milestone“ = „milník“) před několika měsíci nahradily tradiční stabilní vydání a mají nabídnout porci nejnovějších funkcí, aktualizace a dostatečnou stabilitu pro běžné použití. M11 by měl obsahovat všechny novinky, opravy a změny, zahrnuté v posledních „nočních sestaveních“ („nightlies“).

V okamžiku vzniku této aktuality (středa 6:30) je na oficiálním webu sedmnáct zařízení, pro která je možné stáhnout a nainstalovat nejnovější verzi CM11. Seznam je postupně rozšiřován, nicméně pro redakční Samsung Galaxy S3 zatím update ještě nevyšel. Další soubory budou přidávány v průběhu rána a dnešního dopoledne. Mezi telefony a tablety, které se dočkaly aktualizace, patří například OnePlus One, Nook Tablet a Sony Xperia Z1 Compact.

Pokud máte nainstalovaný CyanogenMod na svém zařízení, můžete dostupnost aktualizace zjistit v systémovém nastavení v sekci Informace o telefonu/tabletu-Aktualizace CyanogenMod-Vyhledat aktualizace.

Zdroje: Android Police, CyanogenMod Downloads.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

Karel Kilián je zkušený technický redaktor a copywriter s bohatou praxí v oblasti informačních a komunikačních technologií. Jeho kariéra začala na pozici prodavače, odkud postupně… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (64)