Menu

Čtenáři doporučují: Lokalizace ztraceného/ukradeného telefonu

Šest aplikací pro lokalizaci ztraceného nebo ukradeného telefonu, které doporučili čtenáři našeho serveru.

Dnes vyšel v pořadí již osmý díl cyklu “SvětAndroida doporučuje,” ve kterém redaktoři našeho serveru doporučují dle svého vědomí a svědomí ty nejlepší aplikace v daném segmentu. Ač je tento seriál mezi čtenáři populární, často jsme se setkávali s kritikou, že v přehledu chybí ten či onen program. Proto jsme na konec minulého dílu, zaměřeného na lokalizaci ztraceného či ukradeného telefonu poprvé umístili formulář, skrze který jsme dali prostor “hlasu lidu.”

Z technických důvodů se formulář “objevil” s prodlením, takže hlasů a doporučení nebylo tolik, kolik bychom čekali. Proto tentokrát vybíráme také aplikace zmíněné v diskuzi pod článkem.

Budoucnost “doporučení” dále plánujeme takto: jeden týden vyjde článek s doporučenými programy od redaktorů a vy, čtenáři, dostanete prostor a čas (uzávěrka bude týden po vydání článku) na to, abyste doporučili své oblíbené aplikace s daným zaměřením. Další týden pak sestavíme článek “Čtenáři doporučují,” ve kterém uvedeme pět aplikací, které byly zmíněny nejčastěji. Dva týdny poté pak bude další téma a s ním i doporučení redaktorů, a tak pořád dokola.

Nuže, pusťme se do prvního dílu doporučení našich čtenářů.

Cerberus

Nejvíce bodů získal mezi čtenáři Cerberus, slibující, že “pomůže získat zpět vaše ztracené nebo odcizené Android zařízení.” Z Marketu lze stáhnout týdenní zkušební verzi zdarma, pokud se vám zalíbí, můžete si za sympatickou cenu 2,99 eur koupit doživotní licenci. Program nabízí dálkové ovládání přes web nebo SMS, upozornění na výměnu SIM karty, pochopitelně nechybí lokalizace, ani hlasitý alarm. Telefon je možné na dálku zamknout, kompletně smazat, taktéž lze pořídit nahrávku skrze mikrofon a získat výpis hovorů.

Spokojenost s Cerberusem potvrzuje například čtenář Jirka, který do diskuze napsal: “Vyzkoušel jsem a po pěti minutách zakoupil. Možnost vyfocení zmetka přední kamerou, vytisknout si call a sms log, sledování přes internet… Skvělá aplikace!” Další čtenář, který se podepsal jako ic, vyjmenovává nejzajímavější funkce: “Oproti ostatním “bezpečákům” umí komunikovat i přes SMS, přežije i vyjmutí SIM karty (hned zašle veškteré informace o nové) a obnovu telefonu do továrního nastavení (platí pouze u telefonů s rootem). Jediná možnost odinstalace Cerberusu je pak nahrání nové ROM.”

CerberusCerberus

Cerberus
LSDroid
Verze1.6 (1. 7. 2011)
Velikost267 kB
2.2+


Zdarma

Android Lost

Další v pořadí skončil Android Lost, jehož hlavní plusy stručně představil kristof.p: “Malý program, zdarma. Dělá jenom to co má – najít telefon, zjistit stav, smazat kartu nebo celý telefon.” Jednoduchost oceňuje také čtenář s přezdívkou Bury, který jako další výhodu vidí: “snadné ovládání přes webové rozhraní a ovládání přes SMS ze schváleného telefonu.”

Seznam nabízených funkcí je skutečně impozantní, tím spíše, když přičteme fakt, že aplikace je zadarmo. Kromě výše zmíněných jmenujme například schopnost načíst přijaté a odeslané SMSky, přesměrování příchozích hovorů, možnost vzdálené instalace, skrytí ikony ze seznamu aplikací, nebo pořizování a odesílání snímků zadní/přední kamerou.

Android Lost
Theis Borg
Verze1.50 (11. 7. 2011)
Velikost98 kB
2.2+


Zdarma

ESET Mobile Security BETA

Firma ESET je mezi českými uživateli dobře zavedená především jako tvůrce antivirového programu pro desktopy. Nedávno přišla také s komplexním bezpečnostním balíkem pro telefony s Androidem, byť, jak podotýká čtenář s nickem PeePay: “Je to este len beta so zopar chybami, ale ukazuje dost jasne ktorym smerom sa ta aplikacia chce uberat.”

Pochopitelně záleží na vašich preferencích: jednomu čtenáři bude spíše vyhovovat jednoúčelová aplikace, jiný ocení integraci více funkcí do jednoho produktu. ESET se vydal druhou ze zmíněných cest, takže kromě lokalizace ztraceného či ukradeného telefonu nabízí také antivir s heuristickou analýzou, “antispam” na SMS, MMS a hovory, či ochranu zařízení heslem. Z hlediska ochrany proti krádeži můžete čekat ovládání pomocí SMS příkazů, zamknutí telefonu na dálku a vymazání zařízení. Ani zde nechybí odeslání SMS na zadané číslo v případě výměny SIM karty.

ESET Mobile SecurityESET Mobile Security

ESET Mobile Security BETA
ESET
Verze0.16.0 (16. 6. 2011)
Velikost835 kB
2.0.1+


Zdarma

Kaspersky Mobile Security

Dobrý zvuk má nejen v našich končinách bezpečnostní firma Kaspersky. Za její produkt ale budete muset zaplatit – připravte si deset dolarů. Podobně, jako u ESETu, se jedná o víceúčelový balík, obsahující obranu před škodlivými aplikacemi, ochranu identity a filtr na SMS a hovory. Spokojeným uživatelem je Jiří, který ho zmínil v diskuzi, bohužel ale neuvedl další detaily.

Pokud budete pohřešovat svůj telefon, počítejte s víceméně standardní sadou funkcí, tedy: vzdálené zablokování a vymazání telefonu skrze SMS, zobrazení zprávy na obrazovce (pro případ, že by telefon našel poctivý nálezce), lokalizace pomocí GPS, GSM a Wi-Fi se zobrazení na Mapách Google a pochopitelně nechybí odeslání SMS s novým číslem v případě výměny SIM karty.

Kaspersky Mobile SecurityKaspersky Mobile Security

Kaspersky Mobile Security
Kaspersky Lab
Verze9.10.76 (12. 7. 2011)
Velikost3,6 MB
1.5+


173,06 Kč

NetQin Antivirus FREE 1.5

NetQin Antivirus patří k těm méně známým, přesto má co nabídnout. Čtenář Fox shrnuje hlavní funkce do jedné věty: “Antivirus + lokace ukradeného mobilu pomocí SMS na předem zadané číslo při vložení cizí SIM karty.” Jedná se tedy o další komplexní balík, jehož cílem je ochrana před viry, spywarem, ale též pomoc při hledání telefonu. K lokalizaci může být použita jak GPS, tak také základnové stanice GSM. Pozice je pak zobrazena v Google Mapách. Nechybí zamknutí telefonu, aktivace hlasitého alarmu, ani kompletní vymazání celého zařízení.

NetQin Antivirus FREE 1.5NetQin Antivirus FREE 1.5

NetQin Antivirus FREE 1.5
NetQin Mobile Inc.
Verze4.8 (6. 5. 2011)
Velikost801 kB
1.5+


Zdarma

Theft Aware 2.0 Trial

Konečně šestým a posledním programem je Theft Aware, dostupný ve zkušební verzi. Doporučil ho čtenář yoyanec, byť bez bližších podrobností. Autoři aplikace se chlubí celou řadou ocenění, mimo jiné ze strany T-Mobile a Deutsche Telekom. V aktuální verzi je novinkou například přesměrování SMS a oznámení příchozího hovoru. Z klíčových vlastností jmenujme bezpečné smazání paměťové karty, funkční zapínání GPS i na telefonech bez rootu, nebo ovládání přes textové zprávy. Theft Aware umí získat aktuální polohu telefonu s využitím GPS, WiFi a síťové triangulaci, zobrazit pozici telefonu na Mapách Google, Yahoo! Maps nebo Bing Maps, zamknout telefon, aktivovat hlasitou sirénu, vymazat soukromá data uložená v telefonu a na SD kartě (včetně e-mailů, Facebooku, Twitteru, účtu YouTube, kontaktů, SMSek, fotografií, protokolů volání, kalendáře, …), zálohovat kontakty a SMS, či třeba zavolat zpět, abyste mohli poslouchat, co se s vaším miláčkem děje.

Theft AwareTheft Aware

Theft Aware 2.0 Trial
ITAgents interactive software solutions
Verze2.0 (4. 4. 2011)
Velikost317 kB
1.5+


Zdarma

 

Komentáře

Korenisko

Korenisko

21.7.2011 7:26

Kaspersky používam aj ja. Vôbec nezaťažuje systém, ani neskracuje výdrž batérie. Totiž, skenuje len pri inštalácii novej aplikácie, alebo update…

Jiří

Jiří

21.7.2011 8:37

Mám Kaspersky a vřele doporučuji.

Libb76

Libb76

21.7.2011 8:52

Ehm, jak se toho Cerberusu dá zbavit? Mám pocit, že to je jediná funkce, která u mě funguje (ochrana proti smazání aplikace)

zemko

zemko

21.7.2011 8:59

umi nektery z nich zapnout wifi/GPS/GPRS na dalku?

Kamil

Kamil

21.7.2011 9:20

Libb76: odstran ho ze Spravcu zarizeni v Nastaveni polohy a zabezpeceni

Glin

Glin

21.7.2011 9:22

A co primo zabudovana volba v nastaveni “Nastaveni -> Umisteni -> Hledani telefonu – umoznuje vas telefon najit, kdyz jej ztratite nebo je zcizen”. (Nevim zda je to primo v Androidu (2.3), nebo jen HTC, ale je to tam uz od koupeni). Jak se toto da vyuzit?

Karelk

Karel Kiliánexternista 21

21.7.2011 9:36

To: Glin
To je jen vlastnost HTC, konkrétně nadstavby Sense.
Detaily Vám nepovím, HTC jsem ještě v ruce neměl, ale snad se nějak zaregistrujete na jejich webu a pak můžete telefon sledovat… Snad moc nekecám :)

DiGi

DiGi

21.7.2011 9:36

Doporučuji u Cerberusu změnit cenu ze “Zdarma” na těch 2,99. Protože trial na 7 dní je u aplikace tohoto určení naprosto k ničemu.

Karelk

Karel Kiliánexternista 21

21.7.2011 9:42

To: DiGi
To se tahá z oficiálního Android Marketu. Tam je také uvedena jako “zdarma.”

PeePay

PeePay

21.7.2011 10:05

zemko: Myslim ze toto nie je mozne vseobecne v Androide, aby ina aplikacia mala pristup k zapnutiu GPS, WiFi atd… Kvoli bezpecnosti to moze zapnut iba pouzivatel manualne.

Dukec

Dukec

21.7.2011 10:06

Právě jsem vyzkoušel AndroidLost a funguje skvěle :) na to že je zdarma jsem mile překvapen…ale mám dotaz – tato aplikace běží stále na pozadí? nebude to žrát nějak výrazněji baterii?

PeePay

PeePay

21.7.2011 10:07

Karel Kilián: Ano, zaregistruje sa na htcsense.com a nasledne sa da vzdialene ovladat telefon – nastavit presmerovanie hovorov, posielat SMS, prezvonit telefon, nechat vypisat na displeji nejaky text, zobrazit polohu telefonu…

Tubb

Tubb

21.7.2011 10:08

A co Lookout ? Najít telefon a zapnout gps na dálku umí i free verze a vyhledávání přes google mapy funguje skvěle

ans

ans

21.7.2011 10:18

android lost na lg oo dokaze zapinat na dalku wifi (ikdyz to prej api ofiko nepodporuje) i gps uplne v pohode, zadnej narust zrani baterky nepozoruju. jako jedinou malou nevyhodu vidim, ze se vsechno posila na gmail, takze pri zaplejch notifikacich se clovek krasne prozradi. jinak je to co do moznosti bezkonkurencni reseni a zadarmo! :)

Karelk

Karel Kiliánexternista 21

21.7.2011 10:21

To: Tubb
Lookout nominovali redaktoři v předchozím vydání – https://www.svetandroida.cz/svetandroida-doporucuje-lokalizace-ztracenehoukradeneho-telefonu-201107
Proto o něm nepíšeme znovu.

Kazan

Kazan

21.7.2011 11:18

Tak tohle je uplne nejvic nejlepsi clanek dekuji :)ten androidlost je luxusni a hlavne zdarma :)

stano

stano

21.7.2011 11:27

a zamyslal sa tu nietko z vas ako je to z bezpecnostou tychto aplikacii? ked tak pozeram na domovsku stranku projektu cerberus (https://www.cerberusapp.com), zverit niekomu neznamemu pravo plne kontrolovat vzdialene moj telefon je absolutne sialenstvo. na stranke clovek nenajde ziadne blizsie udaje o spolocnosti LSDroid, ziadna adresa, posobi to ako cierna diera, podobne pochybne, ako vsetky tieto ‘find my android’ projekty.. radsej budem riskovat stratu telefonu, ako stratu sukromia ;)

Mareck

Mareck

21.7.2011 11:31

No, to s tou bezpecnostou by som az tak cierne nevidel. Milion aplikacii ma pristup do telefonu a k udajom v nom, preco by prave takato aplikacia mala robit neplechu…
Ad riesenia HTC Sense a Lookout. Obidva mam/mal som nainstalovane a majú jednu velku nevyhodu: na plnohodnotnu obsluhu musia byt spustene datove prenosy, co pri aplikaciach ovladanych aj sms spravou odpada. Takze preferujem skor riesenie od ESETu alebo Cerberus. A Cerberus som aj nainstaloval…

stano

stano

21.7.2011 11:45

beriem, ze Googlu a vyrobcovi mobilu som dal dobrovolne zvolenie,nech si ma sleduje uz tym,ze som si kupil Androida. zasadne vsak neinstalujem aplikacie typu klavesnice, rozne akoze bezpecnostne sw, ktore si mozu napr. pristupovat k ulozenym osobnym udajom, svojvolne zapinat nahravanie, sledovat moju polohu, posielat sms, volat na rozne cisla a pod. nie som nejaky paranoik, ale pride mi to strasne pochybne..:)

Petr M.

Petr M.

21.7.2011 12:00

tak já tedy používám http://www.appbrain.com/app/phone-locator-mobiucare/com.mobiucare.client
super cena, a umí všechno co ostatní a další věci navíc.
autoři se velmi snaží aby funkcemi trumfli jiné programy.
výčet funkcí:
kontrola výměny sim karty a notifikace na jiný telefon
sms příkazy
blokace odinstalace
možnost vzdáleně zapnout wifi, gps, bt
možnost vzdáleného odposlechu
možnost vzdáleně zapnout kameru nebo foták
možnost vzdálené lokace, blokování, wipe, sirény atd. atd. atd.
to vše přes sms nebo příjemné web rozhraní

cena 3 USD na rok, škoda že v článku tyto programy chybí

Karelk

Karel Kiliánexternista 21

21.7.2011 12:39

To: Kazan
Děkuji :)

n0

n0

21.7.2011 13:28

Ten ESET v Beta verzi šel po nějakým čase pryč, protože stačilo vytáhnout baterku a po bootu to posílalo SMSku (mnou zvolenýmu člověku), že byla vyměněna SIM. A taky tu betu maj vydanou už asi půl roku ;)

Mareck

Mareck

21.7.2011 14:23

ESET Beta som mal aj ja, ale tiez som ho odinstaloval. Dva dovody ma k tomu viedli: ked som mal profil “Lietadlo” a potom som ho prepol na normalny, tak posielal znepokoivu sms prietlke :) No a druhym je custom ROM InsertCoin v49 pre HTC Desire, s ktorou si ESET nerozumel a neustale padal. Ale inak zjavne fungoval…
Predpokladam, ze nepotrva dlho a spustia ostru verziu, som zvedavy kolko si zapytaju.

jirinka

jirinka

21.7.2011 14:59

fajn nápad, dobre, že si to vymysleli :DD

Mr.Ferfa

Mr.Ferfa

22.7.2011 7:59

To co uvádíte že má HTC tak je i součástí Samsung. Minimálně Samsung Galaxy S.

Jan Cermak

Jan Cermak

22.7.2011 9:12

Mr.Ferfa: Galaxy S to sice má, ale když to zkusíte si s tím pohrát, zjistíte, že to v ČR není dostupné.

jirka

jirka

22.7.2011 21:50

Petre M. prosim Te jak podrobne to oznamuje
“kontrola výměny sim karty a notifikace na jiný telefon”
pokud ma napr moznost se prihlasit na wifi

neprozradi tyto aplikace ruzne jine programy napr co pocitaji data …

je odinstalace dobre blokovana?

zkousel nekdo z vas nejak tyto programy obejit?

jirka

jirka

22.7.2011 22:04

zajimava app

BlueWatchDog for android 2.x
http://www.androidzoom.com/android_applications/travel_and_local/bluewatchdog-for-android-2x_fier.html

pokud bych mel nejaky BT privesek a pri vzdaleni se od nej by mobil vyzadoval nejake napr heslo ke vsem citlivim datum
nebo pokud bych se posunul napr mimo nejakou toleranci mimo obvykle souradnice ci tak neco

lubog

lubog

23.7.2011 11:16

Mam otazocku v ESETu. Ide ok, ale ako ho odinstalovat? Nejako sa my to beznou cestou nedari…

Adam

Adam

23.7.2011 22:37

Já mám WaweSecure a zatím good ;-´)

Danielito

Danielito

24.7.2011 18:52

Takže aký soft by ste poradili ? povedal by som že soft bez toho aby bola možnosť cez SMS zapnuť GSP, wifi, GPRS nemá ani zmysel.

jan

jan

28.7.2011 19:39

používám LOOKOUT antivirus verzi zdarma a nabízí většinu zmíněných funkcí…

Xfantasy

Xfantasy

29.7.2011 23:17

Tak jsem si zakoupil Cerberus. Vapadá skvěle a funkce opravdu fungují.Bezvadná je možnost po mocí SMS aktivovat připojení k netu a tím možnost sledovat online na mapě.Výpis o telefonu,vložené SIM,posledních hovorů či SMS je bezva.Hodně to napoví o daném “nálezci”

Rom.amK

Rom.amK

15.4.2012 7:28

Cerberus vypada zajimave, akorat dat treti osobe k dispozici kompletni data z telefonu + udaje o sobe, vcetne moznasti byt nahravan, focen atd. No nevim, ale to se mi moc nezda.

Lukáš

Lukáš

11.7.2012 3:45

Chtel bych se zeptat, jestli existuje jeden z tech programu ktery uvadite a kterej testujete, jestli je jsou některe v češtině.

Jan

Jan

12.8.2012 12:37

zdravím,
ještě je tu jedna monost jak najít telefon. koukněte sem najdute.cz a nemusi se ani nic instalovat.
PS: povedlo se nekomu odinstalovat eset z mobilu ?

Honza

Honza

12.8.2012 13:09

Ahoj vyzkoušel jsem AndroidLost,Cerberus a Lookout a vše funguje skvěle,ale pouze pokud jsem připojen na Wi-Fi . Pokud chci lokalizovat telefon přes mobilní data tak mi nefunguje žádná z těchto aplikací . Tipuju že mám něco špatně nastavené, má s tímto někdo zkušenosti / poradí ?

Karelk

Karel Kiliánexternista 21

13.8.2012 9:47

To: Jan
No, když už mi telefon odcizí, tak je mi ta služba k ničemu.
Navíc neumožňuje asi 99 % věcí, které třeba Android Lost zvládá.

boris

boris

4.10.2012 18:10

vie niekto o programe ktorý mi vie najsť mobil aj takym štylom že mi ho niekto ukradol ale na google play si všímam že sa s ním prihlasuje na internet a nezmenil tovarne nastavanie, takže teoreticky by som si tam vedel nainštalovať niečo cez google play ked vystihnem dobu ked je na internete, ale musi to byť program s ktorym netreba manipulovať v mobile (prihlasenie atd) ktory sa stiahne a hned funguje…. vie mi niekto pomôcť? momentalne mam v nom iba Latitude. dakujem

Radowan

Radowan

15.11.2012 8:06

To boris: To máš větší štěstí než já. Můj hlásí poslední použití v den kdy jsem ho měl ještě u sebe. Přesto jsem v play zadal request na instalaci na Android lost, který umi registraci přes sms a také Plán b, který má umět hned po instalaci. Tak uvidíme. Pokud oslavíš úspěch, dej sem echo.

martin

martin

3.4.2013 11:31

ahoj, mam htc touch diamond2 s windows mobile. nevite jestli existuje nejaka aplikace techto typu na muj telefon? dekuji.

Jiří Čoček

Jiří Čoček

30.4.2013 5:50

Dobrý den, prosím Vás, ztratil jsem dnes při setí na poli nebo při přejezdu po polních cestách mobil. Není to žádný “hyper” model, ale stará Nokia 12 10. Jenže jde o číslo a SIM kartu + kontakty. Jelikož jde o 10,5 hektaru a tráva jej již vysoká, tak jsem jej hledal stylem popojdu kus a prozvoním, jenže předtím byl již asi jen na 1/2 nabití baterie, přestože byl nabíjen nedávno – nemá moc rád ježdění dokola po protáhlejších polích – patrně velká spotřeba při neustálém přeregistrování z věže na věž. Takže ono prozvánění skončilo dnes – vlastně již včera, před půlnocí oznámením, že “s volaným číslem se nejde spojit – je buď vypnuté nebo nedostupné”.
Při pokusu dotázat se ve Vodafone parku mne odkazuje na jakési 4 až 6 místné heslo – jež vůbec netuším, kde bych jej zjistil. Při předposledním pokusu o prozvonění jsem jej jakoby sotva znatelně odněkud z veliké dálky slyšel – v noci je za bezvětří rozléhavost zvuků veliká.
Existuje ještě možnost, že jakmile se prostředí ráno zase ohřeje, baterie se trošku vzpamatuje (nabíjívával jsem ji povětšinou již při poklesu o jeden či nanejvýš dva dílky na displeji) a že půjde prozvonit či lokalizovat? Prozváněl jsem pak již v kratších délkách – aby zátěž baterie nebyla tak velká.
Prosím Vás, jde i u takového mobilu a asi dost silně vybitého – dobíjecí karta, operátor Vodafone, provést lokalizaci, a s jakou přesností v metrech? Nemám navigaci GPS, takže jediná možnost ba asi byla zadat to pak na PC na mapách.cz v nejvyšším rozlišení. Jde to i bez odezvy – prozvánění mobilu ? Anebo je tam pro operátora nějaká určitá % rezerva vybití pro mimořádné situace – třeba právě k vyhledání pro nějaké evidenční, servisní nebo lokalizační potřeby ?
Prosím Vás, pokud můžete nějak poradit, prosím dejte zprávu buďto na mail esejcek@centrum.cz nebo na pevnou linku 581 694 294 (déle). Děkuji mockrát.

Karelk

Karel Kiliánexternista 21

30.4.2013 10:15

To: Jiří Čoček
Dobrý dem,

asi Vás zklamu, ale i v případě, že by Váš operátor nabízel možnost lokalizace telefonu podle základnových stanic (jiná metoda u takto nevybaveného zařízení nepřipadá v úvahu), musel by být telefon připojen k mobilní síti, což už pravděpodobně není, pokud se vybil. Přesnost takového zaměření je sice v hustě obydlených oblastech ve stovkách až desítkách metrů, ale v případě otevřené krajiny, což bude i Vámi popisovaný případ, je nutné počítat se zaměřením s přesností v řádu kilometrů. Obávám se tedy, že ani s touto informací byste se nedostal dál, než hledáním Vámi popisovaným způsobem.

Mona

Mona

25.6.2013 17:39

Ahoj, nejsem si zcela jistá, zda mám něco zaplého, ale možnost přes androida neexistuje, že vám to jen tak najde co? třeba přes různé internetové aplikace atd ztratila jsem telefon, ale pokud mi zapadl někde do trávy tak po dvou dnech deště je šance nulová co?

jano

jano

20.7.2013 6:49

skusil som Cerberus, zaregistroval, zaplatil, testoval na sebe i manzelke, a zisil som ze ma zena podvadza… ale k veci: soft dokaze sledovat kde sa phone nachadza, aj historicky cele tyzdne mesiace ako potrebujete, dokaze odpocuvat priestor kde sa nachadza t.j. az 5 minut v mp3 formate dostanete a pocuvate o com sa ten komu ste to nainstalovali rozprava – je ako plostica, ztiahnete si logy sms aj hovorov takze viete s kym komunikuje a o com, ovladanie na dialku cez prikazy sms vdaka tomu ze vas mobil je primarnym zariadenim pre ovladanie. Teraz pozor. Ak ho nainstalujete nerootnuty moze zlihat ovladanie na dialku a vtedy zazijete ze vam vola dotycna spat preco jej posielate divne sms… casom to odinstalujete lebo zistite ze ste zavysli sledovanim gsm mobilu vlastnej partnerky… vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody a niekedy nevediet je menej bolestive ako vediet… este ze to nesleduje whatsapp a viber :)))

David

David

12.9.2013 8:04

dobry den, chtel bych se zeptat byl mi odcizen mobil, mám funkci GSM zaměří ho ikdyž bude vytáhlá simkarta ? předem děkuji za odpověď

Karelk

Karel Kiliánexternista 21

12.9.2013 8:31

To: David
Pokud bude připojený k Internetu přes Wi-Fi, pak tu šance je. Jestliže připojený nebude, tak určitě ne.

zivus

zivus

6.1.2014 5:49

jano: skusil som Cerberus, zaregistroval, zaplatil, a zisil som ze ma zena podvadza… hahaha to si zabil :DDD

Johnik

Johnik

12.7.2014 0:37

lokalizace podle telefonního čísla – http://buddy-locator.com/cs/ :D

markéta

markéta

12.10.2014 16:55

Dobrý den, prosím vás, existuje nějaká aplikace zdarma na blackberry? děkuji

RSS (komentáře k článku)