Menu

CommBadge – přenosný komunikátor ve stylu Star Treku

Hlasové ovládání telefonů představuje velmi oblíbený způsob, jak snadno a rychle předat smartphonu svůj požadavek. Systém Android již delší dobu sází na povedené rozhraní Google Now, které se postupem času učí stále nové a nové kousky. Tato funkce má ovšem jedno omezení – při vyřknutí požadavku musíte mluvit přímo do telefonu, což je občas na cestách či při jízdě omezující (minimálně musíte telefon vytáhnout z kapsy či batohu). Na oblíbeném serveru KickStarter se nyní objevil zajímavý doplněk, který tento problém řeší v podobném duchu jako posádka vesmírné lodi v seriálu Star Trek. Nový produkt CommBadge představuje malé zařízení, které se připne na oblečení na dosah vašeho stisknutí, po kterém je připraveno přijímat vaše rozkazy a posílat je přes Bluetooth přímo do telefonu.

CommBadge

CommBadge-2

CommBadge si poradí i s telefonováním či reprodukcí hudby

Díky integrované klipsně lze připnout tento šikovný komunikátor nejen na své oblečení, ale třeba i na batoh či jiné předměty. Kromě samotné komunikace s Google Now si poradí CommBadge rovněž s přenášením telefonních hovorů či reprodukcí hudby z telefonu. Podle autorů vydrží CommBadge na jedno nabití mezi 2-5 dny. Cena tohoto zajímavého přístroje, který bude k dostání ve 4 barvách (černá, bílá, červená, stříbrná), startuje na 90 dolarech (cca 1800 Kč v přepočtu) na serveru KickStarter.

CommBadge-3

zdroj: kickstarter.com

 

Komentáře

lamerko1

z aplikace
25.4.2014 19:03

Tak toto asi nie. :-)

palecek

palecek

25.4.2014 20:34

Za dob treti rise nosili zide davidovu hvezdu…

…a brzy budou nosit androidaci tyto kramy jako oznaceni pro ,,lidsky odpad”

XCrow

XCrow 1

z aplikace
25.4.2014 21:07

No nechci zas rejpat..ale jakou to ma vyhodu oproti BT sluchatku?:)

mar

mar

25.4.2014 21:08

Koukám znovu palecek.K příspěvku o pokoření hranice 40000 bodů v antutu se zmohl na plky o lagování androidu, ale protože se na jeho provokaci chytilo málo lidí, tak teď se rozhodl urážet.Pokud tě chlapče něco trápí zajdi si k lékaří on ti na tvé skryté trauma něco předepíše,nebo ti přinejmenším naordinuje aspoň týden bez PC.

febrik

25.4.2014 21:18

mar: jestli palečkovi výlevy nazýváš skrytým traumatem, opravdu nerad bych byl svědkem zjevných projevů jeho duševního “malého” problému :)

mcmartincerny

z aplikace
25.4.2014 23:38

Hej trosku pozdě, je to tam už delší dobu, ale to nevadí

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

z aplikace
26.4.2014 10:10

Palecek:
Nevím o co se v komentářích snažíte, ale prosím abyste nechal urážlivých komentářů a držel se tématu. Za redakci i čtenáře děkuji

el.finito

z aplikace
26.4.2014 14:50

Paleček: hlavně, že to v celým videu prezentovali se Siri :-D slušnej fail od tebe :-D :-D

RSS (komentáře k článku)