Aplikace PackPoint: Co s sebou na dovolenou? (videopohled)

Co s sebou na dovolenou

Vítáme vás u dalšího dílu videopohledů na aplikace, které vám mohou pomoci před i během dovolené v nadcházející letní sezóně. V prvním díle jsme si ukázali, co v dané lokalitě navštívit, případně si zabookovat hotel, a to vše pomocí jedné aplikace. Dnes si představíme aplikaci, která vám poradí co s sebou na dovolenou. Postačí pár kliknutí a rázem budete vědět, co si z té kupy věcí zabalit a na co nezapomenout.

PackPoint: Pomocník, který poradí co s sebou na dovolenou

Nutno podotknout, že aplikace je anglicky, a tak alespoň její základní znalost bude třeba. Pokud si však svůj “trip” úspěšně nastavíte dle svých představ, tak vám aplikace vytvoří seznam věcí dle aktivit, které jste naklikali, a ty si můžete upravovat klidně i do češtiny a nehodící vymazat. Proto se aplikace hodí nejen na balení věcí, ale také na procvičení slovní zásoby angličtiny. To se může i v konkrétní destinaci nakonec hodit.

Princip aplikace je jednoduchý. Na začátku si vyfiltrujte svoji destinaci, určíte datum, délku pobytu a následně typ dovolené, tedy Business – pracovní, či Leisure – dovolená. Posléze si určíte aktivity, která tam zhruba budete chtít dělat, a aplikace vám následně sama určí co s sebou. Následně, jak bylo uvedeno výše, můžete věci “vyhozené” aplikací editovat, mazat a přidávat své vlastní, klidně i “české” názvy. Příjemná je i možnost sdílení vašeho konkrétního seznamu věcí i vašim ostatním spolucestovatelům.

PackPoint travel packing list
PackPoint travel packing list

Videopohled aplikace PackPoint

PackPoint: skvělý pomocník při balení, který poradí co s sebou

PackPoint: skvělý pomocník při balení, který poradí co s sebou

Balíte si věci podle seznamů, nebo vždy víte co si máte vzít?

Jan Blažek
O Autorovi - Jan Blažek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)