Clubhouse už má betu aplikace pro Android. Kdy bude finální verze?

Clubhouse betaverze android

Clubhouse spustil v posledních měsících doslova lavinu zájmu uživatelů. Služba bohužel dosud byla dostupná jen pro Apple iOS a chyběla jí Android aplikace. Firma teď konečně oznámila zprovoznění betaverze aplikace Clubhouse pro Android. Kdy vyjde finální verze aplikace?

Clubhouse umožňuje uživatelům připojit se do audio chatovacích místností zaměřených na různá témata. Aplikace s tímto přístupem udělala v poslední době skutečně díru do světa, ale zatím se vyhýbala Androidu. Vývojáři aplikace Clubhouse teď oznámili, že už existuje betaverze aplikace pro Android. Současná verze Android aplikace je prý ještě v raném stavu. Vývojáři uvedli, že se „již nemohou dočkat vydání hotové aplikace pro Android v nadcházejících týdnech“.

Twitter
Twitter
Telegram
Telegram
Instagram
Instagram

Finální aplikace by tak k uživatelům mohla dorazit už koncem tohoto měsíce nebo začátkem měsíce příštího. Pravděpodobně se tedy dočkáme někdy na přelomu května a června. Svoji konkurenci pro Clubhouse mezitím představili třeba Twitter, Instagram, Reddit nebo Telegram.

Clubhouse explained (full app walkthrough)

Clubhouse explained (full app walkthrough)

Jak úspěšný bude podle vás Clubhouse na Androidu?

Zdroj: androidauthority

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)