Hra Civilization Revolution 2 nyní dostupná i pro Android

Civilization Revolution 2 ico

Počítačové hry ze série Civilization se pyšní vysokou oblibou mezi samotnými hráči. Není to tak dávno, co byla vydána i mobilní verze Civilization Revolution, která byla dostupná bohužel pouze pro systém iOS od společnosti Apple. Pokud jste fanoušky této série her, tak pro vás máme velmi dobrou zprávu. Hra Civilization Revolotion 2 od vývojářského studia 2K Games je nyní dostupná i pro mobilní zařízení se systémem Android.

Civilization Revolution 2 - 1

Hra Civilization Revolution 2 je tahovou strategií, ve které máte za úkol postavit co nejsilnější říši a předčit všechny svoje protivníky. V počátku hry si vyberete jednoho z historických vůdců, oproti počítačové verzi je však výběr o něco užší. Poté už jen zakládáte města, zkoumáte technologie, válčíte a mnoho dalšího.

Nová hra 2K Games

Oproti počítačové verzi je rychlost hry o něco zvýšena a grafika působí více kresleně. I přesto se ale jedná o velmi propracovaný kousek, který stojí určitě za zmínku. Cena byla stanovena na 400 Kč, což činí hru jednou z nejdražších v obchodu Google Play.

Civilization Revolution 2
Civilization Revolution 2

Líbí se vám Civilization Revolution 2? Vadí vám cena 400 Kč?

Zdroj: Android Police.

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)