Chytrý veslovací trenažer Xiaomi je určen i do bytů. Potěší atraktivní cenou

veslovaci trenazer xiaomi

V minulých týdnech jsme se podívali na několik zajímavých fitness strojů. Dnes pro vás máme chytrý veslovací trenažer Xiaomi. Má minimální rozměry i váhu, je tak ideální i do bytů, kde není tolik místa. Můžete si tak z pohodli domova cvičit v podstatě celé vaše tělo, jelikož veslovací trenažery jsou univerzálním pomocníkem při cvičení. V neposlední řadě potěší atraktivní cena tak, jak jsme u Xiaomi zvyklí.

Chytrý veslovací trenažer Xiaomi Smart Rowing Machine

Xiaomi se snaží vzbudit zájem o cvičení i u lidí, kteří si normálně s fitness centry moc netykají. Zároveň se zaměřují i na ty, kterým návštěva fitness centra nestačí a chtěli by cvičit i ve volných chvílích doma. V obou případech může pomoct veslovací trenažer Xiaomi, který stojí 2799 CNY, to je v přepočtu s DPH cca 11 tisíc Kč. To není zrovna nízká cena, pokud se podíváte na konkurenci od Insportline nebo Acra, tak nabízí trenažery i za nižší cenu.

Jenže už z fotografií si můžete všimnou, že verze od Xiaomi má vodní médium s lopatkami, které se roztáčí. A tyto veslařské trenažery jsou často hodně drahé a cena u konkurence přesahuje částku 20 tisíc Kč. Takže z tohoto pohledu je cena za Xiaomi veslařský trenažer stále perfektní. Trenažer se doporučuje nejen k hubnutí, ale i třeba k tomu, abyste “nabrali” svaly.

Xiaomi Smart Rowing Machine

Xiaomi Smart Rowing Machine

Trenažer byl navržen tak, aby zabíral co nejméně místa. Můžete ho zvednou a opřít o zeď, pokud jej zrovna nepoužíváte. Váha trenažeru je 25 kilogramů, rozměry jsou 480 x 480 x 1950 mm a maximální nosnost 120 kilogramů. V trenažeru je několik senzorů, které následně odesílají data do Xiaomi aplikaci. Aplikace se zobrazuje na displeji. Celkově se sleduje 16 různých parametrů včetně srdečního tepu, rychlosti pádlování, síly apod. V aplikaci je AI trenér, který podle vašich výsledků bude doporučovat tempo a vzdálenost. Zajímavou věcí je možnost připojení k internetu, díky tomu budete moct soutěžit s jinými uživateli, kteří tento trenažer mají.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí veslařský trenažer Xiaomi?

Zdroj: xiaomitoday.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)