Chytrý prsten Oura Ring Gen 3 přichází s novými funkcemi i designem

Firma Oura vydala již třetí generaci chytrých prstenů Oura Ring - Horizon
  • Chytrý prsten Oura Ring přinese nejen nové funkce, ale i design
  • Nové barevné provedení pořídíte za €499 (12 300 Kč)
  • Prsten zavádí nové funkce zaměřující se na míru denního stresu a jeho spouštěče

Společnost Oura minulý rok přišla s novou generací oblíbeného prstenu, tentokrát ve stylovém designu nazvaném Horizon. Zatímco původní design Heritage odrážel tradiční hodnoty firmy, Horizon představuje aktuální trend v oblasti technologií sledování zdraví, jakým směrem se společnost ubírá. Představuje nejen nové barevné varianty, ale také pokročilé funkce zaměřené na stres.

Nový design ale i materiál

Horizon je další z řady zařízení sledujících zdravotní funkce uživatelů. Oura Ring je nyní dostupný v šesti variantách: Silver, Black, Stealth, Gold, Rose Gold a nově představený Brushed Titanium. Je vytvořený z lehkého titanu a jedná se o dokonale kulatý kruh s jemným detailním zpracováním na spodní straně pro optimální funkčnost senzorů. Prsten nejen zaujme na první pohled, ale také nabídne novou technologii. Kromě vylepšené výdrže baterie nabízí i pokročilé funkce, jako je měření srdeční frekvence, predikce menstruačního cyklu či detekci kyslíku v krvi.

Firma Oura představuje nový design pro chytrý prsten Oura Ring 3 - Horizon

Nové technologické funkce Oura Ring slibují méně stresu

Společnost přidává do svého chytrého prstenu tři nové funkce zaměřené na sledování a zvládání stresu:

  1. Daytime Stress – Představte si osobního strážce, který bdí nad vaším duševním zdravím. Tato funkce nepřetržitě sleduje vaše biometrické údaje, aby odhalila skryté spouštěče vašeho stresu. Ať už je to zvýšená srdeční frekvence během důležitého jednání nebo mírné zvýšení teploty po hádce s partnerem, Daytime Stress vám poskytne přesný vhled do toho, co ve vašem životě způsobuje napětí. A to vše s přesností měření každých 15 minut.
  2. Reflections – V dnešní rychlé době často zapomínáme zastavit se a zamyslet se nad tím, co cítíme. Funkce je vaším digitálním deníkem s umělou inteligencí. Je to místo, kde můžete pomocí hlasu zaznamenat své myšlenky, pocity nebo zkušenosti. A co je na tom nejlepší? Stačí jednoduché gesto a vaše myšlenky budou bezpečně uloženy.
  3. Stress Resilience – Jak dobře se vyrovnáváte se stresem? Tato funkce je vaším osobním trenérem v odolnosti vůči stresu. Na základě hloubkové analýzy vašich denních návyků, regenerace a kvality spánku vám poskytne podrobný vhled. Ať už je to po fyzickém cvičení, náročném dni v práci nebo po nespokojeném dni, ukáže, jak vaše tělo reaguje a jak se můžete lépe vyrovnat se stresovými situacemi.

Nové funkce slibují velkou konkurenční výhodu

V oblasti technologií se objevuje čím dál více chytrých nositelných zařízení. Zatímco některé značky, včetně velkých hráčů jako je Samsung, teprve plánují svůj vstup na trh chytrých prstenů, společnost Oura již nabízí produkty s různými designy a vyspělými technologickými vlastnostmi, které reflektují aktuální potřeby a trendy trhu.

Cena a dostupnost

Prsten Oura Ring Gen3 Horizon je nabízen za cenu od €329 (zhruba 8 100 Kč) a je dostupný v původních barvách Silver, Black, Stealth a Gold. Nový design doplňuje řadu Oura Ring Gen3 Heritage a nové barevné provedení pořídíte za €499 (12 300 Kč). Všechny styly a barvy jsou nyní k dispozici na ouraring.com. Pro více informací a objednání navštivte oficiální stránku značky.

Oura Ring třetí generace představuje nový design a funkce

Co říkáte na nový design a funkce měření stresu?

Zdroj: Oura Ring

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)