TOPlist

Už i Češi mohou koupit chytrý prsten Amazfit! S hodinkami je o polovinu levnější

amazfit helio ring cena evropa
  • Společnost Amazfit představila svůj chytrý prsten Helio Ring už před několika měsíci
  • Nyní se dostal konečně také do Evropy, s hodinkami ho můžete pořídit o polovinu levněji
  • Bez nich vychází na poměrně sebevědomých 7 400 korun

Chytrý prsten Amazfit Helio byl představen na veletrhu CES 2024 v Las Vegas a před měsícem se konečně dostal do prodeje, avšak pouze v USA. Nyní konečně míří také do Evropy. Pokud byste si mysleli, že půjde o cenově dostupný gadget, byli byste (alespoň při porovnání s konkurencí) na omylu. Firma si poměrně věří a nacenila jej na 299,99 EUR, tedy přibližně 7 400 Kč. Pokud si k němu však pořídíte vybrané chytré hodinky, můžete ho pořídit za půlku.

Amazfit Helio Ring je vybaven několika senzory a umí sledování srdeční frekvence, VO2 Max, tréninkové zátěže, hladiny kyslíku v krvi, stresu a dalších dat. Prsten monitoruje také spánek včetně variability srdeční frekvence (HRV) a klidové srdeční frekvence. Ukazatel denní připravenosti (obdoba Readiness z Oura Ringu) na základě těchto dat a údajů z chytrých hodinek ukazuje rovněž úroveň fyzické a psychické regenerace.

Propojení prstenu s hodinkami Amazfit v aplikaci Zepp umožňuje komplexní nepřetržité sledování. Analyzuje data a na základě umělé inteligence poskytuje pokyny pro optimální regeneraci. Prsten se integruje i s dalšími aplikacemi a platformami, jako jsou Adidas Running, Strava, Google Fit a Apple Zdraví.

amazfit helio ring parametry

Doporučená maloobchodní cena Amazfit Helio Ring je 299,99 EUR (asi 7 400 Kč). V rámci uvedení na trh v Evropě je dostupný omezený počet velikostí (10 a 12), další budou brzy následovat. Při zakoupení prstenu v balíčku s vybranými chytrými hodinkami Amazfit získáte slevu 149 EUR.

Balíčky s hodinkami:

  • Helio Ring + Amazfit Cheetah Pro: 449,99 EUR (asi 11 150 Kč)
  • Helio Ring + Amazfit T-Rex Ultra: 549,90 EUR (asi 13 600 Kč)
  • Helio Ring + Amazfit Falcon: 649,80 EUR (asi 16 100 Kč)

Uvažujete o koupi chytrého prstenu od Amazfit?

Zdroj: Amazfit

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)