Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 4 uvidíme ještě tento rok

xiaomi mi band 4 ilustrační fotografie

S předstihem se potvrdilo, že chytrý náramek Xiaomi Mi Band 4 uvidíme ještě tento rok. Prozradil to finanční ředitel společnosti Huami, která za výrobou extrémně oblíbených náramků stojí.

Xiaomi Mi Band 4 se představí tento rok, v následujících měsících to ještě nebude

Finanční ředitel David Cui obdržel od investorů otázku, jestli se chystá nová generace chytrého náramku a jestli ji představí během března nebo dubna. Nejprve odpověděl, že ano, nový náramek uvidíme v tomto roce, nicméně nebude to tak rychle a nedá se očekávat představení v březnu či dubnu.

Jeden z důvodů, proč se novinka nechystá na trh tak rychle je i to, že Xiaomi Mi Band 3 se údajně stále prodává velmi dobře, takže Huami společně s Xiaomi čeká na správnou příležitost, kdy se náramek odhalí.

xiaomi mi band 3 recenze

Společnost Huami tvoří pro Xiaomi chytré náramky a hodinky. Jedná se o úzkou spolupráci, kdy je sice Huami samostatná společnost, ale vzhledem k tomu, že Xiaomi ji finančně podporuje, tak mají slovo i při samotném vývoji nových produktů.

U samotného Mi Bandu 4 máme očekávat novou hodně zajímavou funkci. Přesnější informace však nejsou k dispozici, může to být třeba barevný displej, EKG měřič apod.

Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi Mi Band 3

1.0
  • Displej 0,78", OLED, 128 x 80 px
  • Operační systém Vlastní
  • Senzory Srdečního tepu
  • Konektivita Bluetooth 4,2
  • Úložiště -
  • Baterie 110 mAh

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jakou novinku byste si přáli u Xiaomi Mi Band 4?

Zdroj: xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)