Menu

Chytrý náramek Honor Band 4 přichází s nízkou cenou: Jaké má novinky?

Později tento den by se měly odhalit nové telefony Honor 8X a Honor 8X Max. Než se k tomu dostaneme, máme tady ještě chytrý náramek Honor Band 4. Ten s předstihem unikl v obchodu AliExpress. K dispozici je celá řada fotografií, nové funkce i cena. Co si tedy Honor připravil v segmentu nositelné elektroniky?

Honor Band 4 má AMOLED displej a výdrž 14 dní

Na přesné specifikace si musíme ještě chvíli počkat. Nicméně i tak už je k dispozici poměrně dost informací, ze kterých se dá velmi dobře vyčíst, s čím Honor přijde. Z obrázků víme, že bude existovat mnoho barevných kombinací, od červené, zelené, modré, až po růžovou nebo žlutou.

chytry naramek honor band 4

Systém chytrého náramku je LiteOS, což je jednoduchý proprietární systém společností Huawei, který je určen pro IoT zařízení. Náramek se propojuje s telefonem pomocí Bluetooth. Displej má AMOLED panel, přesná velikost v tuto chvíli není jasná. Na displeji si půjdou prohlížet notifikace z telefonu.

honor band 4 naramek

Nechybí ani funkce měření srdečního tepu, spánku, voděolnost do 50 metrů. Náramek dokáže měřit i plavání. Baterie má kapacitu 100 mAh a slibuje se výdrž na jedno nabití 14 dní. Z těchto informací jde vidět, že Honor připravuje hodně zajímavou konkurenci pro Xiaomi Mi Band 3. I cenově na tom není novinka od Honoru špatně. V eshopu se ukázal s cenou 39 dolarů, což je v přepočtu 865 Kč. Jde prozatím o neověřenou informaci. Nicméně je hodně velká šance, že je cena pravdivá, protože předchozí generace Honor Band 3 stojí 35 dolarů.

Jak se vám líbí Honor Band 4?

Zdroj: gizmochina.com

 

Komentáře

Afrodedek

Afrodedek 3

5.9.2018 8:13

Dobrý den,
u vodotěsnosti prosím uvádějte reálný údaj, což u zmíněných 50 m odpovídá pouze povrchovému plavání a sprchování, tedy šnorchlovat s občasným potopením byste s nimi už neměli. Jen abyste někoho nezmátli ;-)
Díky!

Fazol_007

-2

5.9.2018 11:05

jak jsme na prvnich vodeodolnych hodinkach videli 50m neni 50 metru.
Viz odkaz:
https://www.hodinky.cz/hodinarsky-slovnik/vodotesnost/

RSS (komentáře k článku)