Nové chytré zrcadlo Simplehuman se dá využít jako lampa i Google Home reproduktor

chytre zrcadlo simplehuman

Během právě probíhajícího veletrhu CES 2019 rozhodně další netradičnější produkty chytré domácnosti. Jeden z prvních zástupců je chytré zrcadlo od společnosti Simplehuman. Co všechno umí a dokáže?

Chytré zrcadlo Simplehuman je zároveň zdroj světla i reproduktor

Zrcadlo je nedílnou součástí všech koupelen. A právě to je jeden z důvodů, proč se společnost Simplehuman rozhodla vytvořit tento produkt. Cílem bylo mít produkt, který ušetří místo, ale zároveň bude užitečný. Výsledkem je tedy chytré zrcadlo s podporou světla i Asistenta Google.

chytre zrcadlo

V první řadě funguje jako klasické zrcadlo, které je trochu větší. Má v sobě Bluetooth i Wi-Fi. A to nejen kvůli propojení s domácí sítí, ale také například s telefony. Může sloužit i jako normální reproduktor. Úplně nové možnosti se otevírají ale po aktivaci Asistenta Google. Rázem se zrcadlo promění v Google Home reproduktor. Můžete tak hlasem ovládat funkce, ptát se na různé otázky. A to i třeba na to, kdo je na světě nejkrásnější. Zrcadlo vám následně odpoví. :)

Poslední zajímavější funkcí je podpora světla. To ocení hlavně ženy při líčení, kde si budou moc lépe upravit makeup podle různých režimů. Cena tohoto chytrého zrcadla je 400 dolarů, v přepočtu s DPH tak cca 10 700 Kč.

Jak se vám líbí chytré zrcadlo Simplehuman?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)