Chytré produkty Xiaomi začínají podporovat Asistenta Google

chytre produkty xiaomi asistent google podpora

Různé chytré produkty Xiaomi můžeme vídat několik let, většinou ale tyto produkty nenabízí propojení s chytrým asistentem, jako je třeba ten od Google. Čínská společnost však nyní oznámila, že v blízké budoucnosti začne přidávat podporu právě pro Asistenta Google. To je obzvlášť zajímavé i pro Česko, protože Asistent se tento rok naučí češtinu. Takže tyto levné chytré produkty budeme moct ovládat hezky česky.

Podpora pro Asistenta Google začíná s chytrými světly Xiaomi

Jedny z prvních položek, u kterých se oficiální podpora Asistenta Google objeví, jsou různá chytrá světla a lampy Xiaomi. Společnost zmínila Xiaomi Mi Bedside Lamp, Mi LED Smart Bulb a Mi Smart Plug. Z osobní zkušenosti ale víme, že těch produktů už je více. v redakci testujeme žárovku Xiaomi Yeelight, která už si s Asistentem také poradí. Koupit jej můžete se slevou na Gearbestu, kde jsou i další chytrá osvětlení v akci.

chytre produkty xiaomi asistent google

Zároveň společnost oznámila další rozšíření na západní trh. Tentokrát jde hlavně u USA, kde se začnou oficiálně prodávat některé chytré produkty Xiaomi. Po malých krůčcích se tak Xiaomi dostává do celého světa a rozhodně jsme zvědaví, co přinesou následující měsíce, kdy se konečně může stát, že produkty chytré domácnosti budou cenově dostupné a zároveň budou podporovat češtinu.

Plánujete si v nejbližší době pořídit do domácnosti nějaké chytré produkty?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)