Sleva: Chytré termostatické hlavice Tesla nyní koupíte v ČR za historicky nejnižší cenu

tesla termostatické hlavice sleva
  • Hlavice Tesla fungují pomocí Zigbee technologie
  • Můžete pomocí nich ušetřit za vytápění
  • Obchod CZC je má nyní v zajímavé slevě

Společnost Tesla se v prosinci minulého roku pochlubila s dvojící chytrých termostatických hlavic a jedna z nich je nyní ve velice zajímavé slevě. Pokud jste tedy nad koupí chytrých hlavic přemýšleli, nyní je ta ideální příležitost.

Před nějakým časem jsme vám přinesli recenzi na termostatické hlavice Aqara Thermostat E1, takže pokud se chcete dozvědět o tom, jak tyto produkty fungují, doporučujeme její přečtení. A co umí hlavice Tesla TV100, která je aktuálně za super cenu? Za prvé má ventil přímo na sobě LCD displej, na němž vidíte všechny podstatné informace. Hlavici lze ovládat přes aplikaci v telefonu, ale samozřejmě i přímo na ní jsou tlačítka pro regulaci teploty. Dvě AA baterie zaručí výdrž až 18 měsíců na jedno nabití. Je potřeba zmínit, že pro správné fungování je zapotřebí centrální Zigbee jednotka, která je k dostání za 799 korun. Pokud ale máte jinou, je velká pravděpodobnost, že s ní bude hlavice komunikovat.

Hlavice Tesla TV100 je normálně k dispozici za 1 149 korun, občas bývá ve slevě a dá se koupit pod tisícovku. E-shop CZC ji ale v rámci oslav 25 let na trhu zlevnil na 644 korun, po zadání kódu HappyB25. Levnější chytré termostatické hlavice na trhu momentálně nejsou.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte zkušenosti s chytrými hlavicemi?

Zdroj: CZC

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)