OPPO uvedlo brýle Air Glass 2. Mají VR i revoluční čočky

chytré brýle OPPO Air Glass 2

Společnost OPPO má za sebou svou letošní velkou prezentační akci Inno Day 2022, v rámci které ukázala světu několik produktových novinek. Kromě skládacích telefonů OPPO Find N2 a OPPO Find N2 Flip se světu ukázaly například i brýle OPPO Air Glass 2. Jsou schopny telefonovat, provádět překlad v reálném čase, poskytovat navigaci na základě aktuální polohy, převádět hlas na text pro osoby se sluchovým postižením a poskytovat mnoho dalších chytrých funkcí. Mají ale i výjimečné čočky.

“Brýle váží pouhých 38 g a vyznačují se svou robustní konstrukcí, která obsahuje první difrakční vlnovodnou čočku SRG na světě. Tyto čočky podpoří korekci zraku i další přizpůsobení, takže jsou téměř k nerozeznání od běžných brýlí. Brýle demonstrují zcela nové možnosti interakce mezi člověkem a strojem a ukazují technologický pokrok OPPO,” chlubí se firma v tiskové zprávě.

OPPO INNO Day 2022 | Launch Event

OPPO INNO Day 2022 | Launch Event

Kromě nové chytré optiky představilo OPPO například i zařízení OHealth H1. To kombinuje šest funkcí monitorování zdravotních údajů v jediném přístroji – včetně měření úrovně kyslíku v krvi, EKG, poslechu srdce a plic, srdeční frekvence, tělesné teploty a sledování spánku.

Už jste vyzkoušeli některé chytré brýle? Které?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)