Chytrá zrcadlová skříňka Xiaomi má v sobě osvětlení. Ovládá se přes telefon či hlasem

xiaomi chytra zrcadlova skrin

Nový produkt od Xiaomi se hodí hlavně do koupelny. Tato chytrá zrcadlová skříň vypadá na první pohled obyčejně, uvnitř jsou ale schovaná LED světla, která můžete ovládat pomocí telefonu. Není to ale jen o osvětlení, vzhledem k využití v koupelnách myslelo Xiaomi i na zamezení zamlžení. K dispozici bude i kompletní set, kde Xiaomi nabízí kohoutek, další skříňkou a umyvadlo. U těch se ale jedná pouze o „klasické“ produkty bez „chytrých“ funkcí.

Chytrá zrcadlová skříň Xiaomi funguje s aplikací Mi Home

Osvětlení v této skříňce má 252 LED, které jsou rozděleny do dvou pruhů. Potěší nastavitelná barva světla od 2700K do 6500K. Nastavení probíhá přes mobilní aplikaci Mi Home, případně přes tlačítka, která jsou přímo na zrcadle. Jedna z nejzajímavějších funkcí je aktivace odmlžení zrcadla, využívá se speciální folie, která je zahřívána. Poté se tato funkce automaticky vypíná, aby se šetřila energie. Ovládat se dá zrcadlo i pomocí hlasu, i když z pohledu Evropy tato funkce příliš oblíbená nebude. Rozumí totiž jen čínštině.

xiaomi chytre zrcadlo odmlzeni

Po otevření můžete vidět tři řady úložného prostoru, na dvířkách je rovněž zrcadlo, i když v tomto případě už jen obyčejné. Cena tohoto zrcadla je v Číně 999 CNY, v přepočtu s DPH cca 4 000 Kč. Kompletní set s umyvadlem, kohoutkem a další skříňkou nabízí Xiaomi za částku 2 599 CNY, v přepočtu s DPH cca 10 400 Kč.

Jak se vám líbí tato chytrá koupelnová skříňka Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)