Xiaomi představilo chytrou váhu, stojí v přepočtu 400 Kč

smart-scale-710×483

Čínská společnost Xiaomi je známá nejen svými chytrými telefony, ale také tím, že se nebojí pronikat ani do jiných oblastí elektroniky, jakými jsou například zařízení pro chytrou domácnost či chytré fitness pomůcky. Právě do druhé jmenované kategorie spadá také nejnovější produkt této společnosti – chytrá váha.

chytrá váha xiaomi 1

Ta na první pohled zaujme povedeným, uhlazeným a velmi stylovým vzhledem. Zajímavým detailem je například displej, který je tvořen bílými LED diodami a ve vypnutém stavu není viditelný. Chytrá váha Xiaomi je napájena za pomoci čtyř AA baterií. Velkou konkurenční výhodou této chytré váhy může být její propojitelnost se Xiaomi Home aplikací a možnost synchronizovat data s fitness náramkem Mi Band pro lepší monitorování vaší fyzické aktivity a hmotnosti.

Xiaomi tímto novým produktem bude soupeřit zejména s domácím rivalem v podobě společnosti Meizu. Ten díky spolupráci se společností Hailer již ve své nabídce, vedle celé řady produktů pro chytrou domácnost, jednu chytrou váhu má. Velkým lákadlem je tradičně cena – chytrá váha Xiaomi by měla dorazit na čínský trh s cenovkou 99 čínských juanů, tedy v přepočtu přibližně 400 Kč bez DPH.

Jak se vám chytrá váha Xiaomi líbí?

Zdroje: GizChina.comandroidheadlines.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (26)