Xiaomi Onemoon OD1 je malá chytrá myčka za nízkou cenu

xiaomi chytra mycka

Xiaomi nedávno představilo produkt s názvem Onemoon OD1. Jedná se o chytrou myčku nádobí. Oproti klasickým myčkám si však můžete všimnout toho, že je mnohem menší. Určena je totiž na stůl anebo kuchyňskou linku. Pojďme si ji představit blíže.

Xiaomi Onemoon OD1 je miniaturní chytrá myčka přímo na stůl nebo linku

Tato malá myčka dokáže nádobí uvnitř umývat v 360 stupních. A to až do maximální teploty 70 stupňů. To podle Xiaomi stačí k tomu, aby se odstranilo 99% nečistot, včetně olejových skvrn. Vzhledem k velikosti je určena ideálně pro dvě osoby v domácnosti. Nechybí ani sušení pomocí horkého vzduchu, takže nádobí z myčky vytahujete už rovnou zcela suché.

Dovnitř se pro umytí vleze jedna větší miska, čtyři talíře, čtyři menší misky, dva hrnky a několik příborů a nožů. Rozměry myčky jsou 43 x 30 x 46 cm a váží 11 kilogramů. Netradiční je průhledné sklo z přední strany. Potěší také to, že maximální hluk, který vydává, je 56dB.

xiaomi onemoon od1

A v čem je tato myčka chytrá? Není to kvůli propojení s telefonem a chytrou domácností. Nic takového neumí. Hlavní síla této myčky je v jednoduchosti. Má totiž jen jedno tlačítko pro zapnutí. A to je vše. Uvnitř se nachází několik senzorů, které před každým umytí oskenují nádobí a podle množství nečistot zvolí automaticky dobu i program mytí a zároveň i vodu. Maximálně na jedno mytí používá 5 litrů vody. Na displeji uvidíte pouze dobu dokončení, vše ostatní se stará přímo sama myčka.

Xiaomi OneMoon Washing Machine

Xiaomi OneMoon Washing Machine

Cena této myčky je 1299 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 5 300 Kč. Dostupnost byla oznámena prozatím v Číně, k nám se dá již poměrně jednoduše importovat, nicméně budete muset počítat s vyšší cenou než 5 300 Kč.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí myčka Xiaomi Onemoon OD1?

zdroj: xiaomimagazine.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)