TOPlist

Notebook s průstřelem v displeji? Přivítejte levný Chuwi MiniBook X

chuwi notebook

Společnost Chuwi minulý rok přinesla na trh poměrně velký počet notebooků a nyní chystá něco, co byste u podobného zařízení nečekali. Chuwi MiniBook X totiž mimo jiné přichází s průstřelem v displeji, který se nachází v levém horním rohu. A co ostatní specifikace?

Chuwi MiniBook X je velice kompaktní laptop

Již zmíněný průstřel disponuje 5Mpx kamerou a nachází se v 10,8″ displeji s 2K rozlišením a standardní 60Hz obnovovací frekvencí. Mimo jiné podporuje také stylus, který je součástí balení. Tento kompaktní laptop lze navíc otočit až o 360 stupňů, takže jej můžete využívat pro nejrůznější účely. A co výkon? Pod kapotou tiká procesor Intel Celeron N5100 se čtyřmi jádry. O grafický výkon se pak stará integrovaný grafický čip Intel UHD Graphics. Dopomáhá mu hned 12 GB LPDDR4X RAM a pro vaše data bude připravený 512GB SSD disk. Systémem je pak Windows 11.

Chuwi MiniBook X váží pouhých 899 gramů a je velice tenký. Z portové výbavy můžeme zmínit USB-C či audio jack. A cena? Ta je stanovena na 619 dolarů, ovšem pokud uplatníte slevový kupón, dostanete se na 549 dolarů, což je asi 11 700 korun.

Stačil by vám takový notebook?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)