Tablet Chuwi HiPad Max láká na jemný displej, Android 12 a solidní cenu

chuwi hipad max

Čínská firma Chuwi, která je známá díky svým levným notebookům a tabletům uvedla nový model Chuwi HiPad Max. Jedná se o tablet se solidním poměrem mezi cenou a výkonem, který se nyní začíná prodávat na Aliexpressu.

Dominantou přední strany tabletu Chuwi HiPad Max je 10,36palcový IPS panel s rozlišením 2000 x 1200 pixelů a maximální svítivostí 400 nitů. Nechybí technologie Widevine L1, díky které si užijete třeba Netflix ve vyšší kvalitě. Rendery odhalují, že se chlubí také poměrně tenkými rámečky, ale jistě víte, jak je to u méně známých společností s marketingovými materiály. Mrkněte na video, kde rámečky nejsou zdaleka tak tenké.

Chuwi HiPad Max Impressions $190 LAMINATED DISPLAY!

Chuwi HiPad Max Impressions $190 LAMINATED DISPLAY!

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Mozkem zařízení je pak Qualcomm Snapdragon 680 s podporou 4G v kombinaci s 8 GB RAM a 128GB úložištěm, které je rozšiřitelné. Výdrž má na starost 7000mAh baterie a potěší také čtveřice reproduktorů. Celkové rozměry tabletu pak činí 246,5 x 156,25 x 8 mm a váží 440 gramů. Systémem je samozřejmě Android 12. V tuto chvíli je tablet k dostání na Aliexpressu za cenu 6300 Kč.

Stačil by vám podobný tablet?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)