TOPlist

Stahujte: Chromecast s Google TV dostává novou aktualizaci

chromecast s google tv hd
  • Google Chromecast s Google TV se dočkal další aktualizace
  • Přináší červencové bezpečnostní záplaty a vylepšení výkonu 
  • V tuto chvíli je však k dispozici pouze u 4K varianty

Google Chromecast s Google TV patří mezi nejoblíbenější dongly na trhu. Důvodem je nejen skvělá softwarová podpora, ale také skvělý poměr mezi cenou a výkonem. Nyní dostává 4K varianta tohoto chytrého „puku“ další aktualizaci.

Poslední aktualizace přináší bezpečnostní záplatu Androidu z července 2023, která je doplněna řadou oprav chyb a vylepšení výkonu. Pro kontrolu dostupných aktualizací pro váš Chromecast s Google TV běžte do Nastavení > Systém > O systému > Aktualizace systému. Otázkou však zůstává, proč se americký gigant rozhodl aktualizovat pouze 4K verzi. Zvlášť pokud vezmeme v potaz fakt, že HD varianta je o 2 roky mladší.

V mezičase se stále čím dál více hovoří o představení nové generace Chromecastu s Google TV. Poprvé jsme o něm slyšeli už před několika měsíci, systém Android TV 14 Beta navíc prozradil vzhled dálkového ovladače. Zatím ale bohužel nevíme, kdy se novinka představí a čím se bude lišit. Dá se očekávat nový čipset, možná se dočkáme i lehce pozměněného designu.

chromecast google tv nový ovladač

Už jste dostali novou aktualizaci pro Chromecast s Google TV?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)