Google přidal skvělé tapety do Chrome OS. Stáhněte si je i na váš PC

tapety na android

Už vás nebaví výchozí tapety ve Windows, macOS či Linuxu? Google právě přidal skvělé tapety do Chrome OS a vy si je můžete samozřejmě stáhnout i na vaše počítače (i v případě že nemáte Chrome OS zařízení). Na výběr je hned z několika kategorií, ze kterých si vybere každý.

Nové tapety mají hned několik kolekcí

Tapety Togetherness kombinují geometrii s barvami, která má zobrazovat hrdost a sebeúctu. Stojí za nimi trojice Aurélia Durand, Sabreny Khadija a Meech Boakye. Poté je zde kategorie Imaginary, která je určená hlavně pro fanoušky 3D grafiky. Digitální ilustrace jsou v posledních dvou letech hodně trendy a stojí za nimi umělec Leo Natsume.

Tapety ze série Collage má na svědomí Matthew Hollister a jde o abstraktní koláže, které mají udržet harmonickou náladu. Made by Canvas vytvořil Russ Gray v aplikaci Chrome Canvas a Element využívá prvků 3D abstraktního umění. Osobně se nám právě tyto tapety zamlouvají nejvíce. Na webu AndroidPolice si můžete projet veškeré tapety, které jsou aktuálně k dispozici a všechny si můžete stáhnout z odkazu Mediafire.

Jak se vám líbí nové Chrome OS tapety?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)