TOPlist

Chcete si přivydělat? Facebook spustil novou aplikaci ViewPoints

vydělávání peněz facebook

Facebook zahajuje nový program, kde se bude snažit o průzkum trhu a testování produktů. V něm budou zařazeni samotní uživatelé, kteří si mohou touto cestou relativně snadno vydělat peníze. Od dnešního dne je nová služba Facebook ViewPoints dostupná v USA a začít může každý, komu bylo 18 let.

Aplikace je poměrně jednoduchá a přehledná. Poté, co se uživatelé do programu zaregistrují, začnou v nepravidelných intervalech dostávat pozvánky na jednotlivé průzkumy. Ty se mohou týkat zkvalitnění služeb jako je Facebook, Instagram, WhatsApp či Oculus nebo může jít čistě jen o průzkum trhu. Facebook prosí o co možná největší upřímnost a to i přesto, že budou uživatelé produkty kritizovat. Za tyto vyplněné dotazníky pak dostanete určitý počet bodů, přičemž až jich nasbíráte dostatek, obdržíte finanční odměnu.

Facebook Viewpoints

Odměna je vyplácena na PayPal a měla by dorazit okamžitě poté, co dosáhnete určitého počtu bodů. Ten se dovíte ještě předtím, než začnete dotazník vyplňovat pro zvážení, zda vám za to práce stojí či nikoliv. V současné době je Facebook ViewPoints dostupný pouze v USA, přičemž další země mají přijít na řadu příští rok.

Co říkáte na Facebook ViewPoints?

Zdroj: techcrunch.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)