Uživatelé ChatGPT Plus se dočkají nového vylepšení. Nově budete moci nahrát vlastní soubor

ChatGPT Plus předplatitelé se dočkají nových funkcí
  • Nové funkce jsou ve fázi beta testování a budou pro všechny předplatitele ChatGPT Plus
  • Jazykový model nyní sám rozezná, jestli využije Bing vyhledávání nebo Dall-E 3
  • Umožněno bude také nahrávání souborů a následná práce s nimi

OpenAI neustále aktualizuje svoje nástroje a přichází s novými funkcemi. Nově zavádí beta testování funkce pouze pro členy ChatGPT Plus. Aktualizace by měla zahrnout možnost nahrávat soubory, pracovat s nimi a také multimodální podporu.

Konec přepínání mezi režimy

Do teď bylo možné pouze přepínat mezi režimy, a tak pokud jste chtěli generovat obrázek nebo naopak vyhledávat pomocí Bingu, museli jste otevřít nový chat a sami manuálně přepnout v rozevíracím seznamu. S tím je ale konec, ChatGPT si nově bude moci sám rozhodnout na základě kontextu, který režim si zvolí. 

Vývojáři zařazují některé funkce z plánu ChatGPT Enterprise do klasického programu předplatného. Novinkou je také zavedení nahrání souboru a umožnění následné práce s ním. Jakmile je soubor plně nahrán na server, trvá jen pár okamžiků než s ním budete moci pracovat. Následně můžete například sumarizovat data, analyzovat nebo generovat vizuální obrázky, vše na základě vašeho promptu.

Využíváte službu ChatGPT Plus?

Zdroj: The Verge, OpenAI

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)