Česká dřevěná bezdrátová nabíječka boduje na Kickstarteru. Co nás na ní zaujalo?

dřevěná bezdrátová nabíječka

Bezdrátová nabíječka ze dřeva je zajímavý nápad, který se českým tvůrcům povedlo dotáhnout do zajímavých detailů. Celý projekt je postaven nejen ekologicky, ale i velmi zajímavě pro uživatele. Co umí dřevěná bezdrátová nabíječka od českých tvůrců?

Bezdrátová nabíječka je kus elektroniky, který je obvykle hodně na očích. Možná proto oceníte, když splyne s okolním prostředím. Dřevěná bezdrátová nabíječka je proto skvělý nápad. Treed charger poskytuje nabíjecí výkon 15W a podporuje standard Qi. Nabíječka je vybavena podporou Apple MagSafe magnetického přichycení pro iPhone 12. V přípravě je několik dřevěných variant. Tvůrci slibují výběr z dřeva dubu, ořechu, jasanu a spodní strana může být vyrobena z nerezové oceli nebo mosaze.

Kickstarter
Kickstarter

Součástí balení bude navíc kabel USB-A na USB-C vyrobený z kompostovatelného materiálu. Tvůrci také slibují vysadit jeden strom za každou prodanou nabíječku. Dřevěná bezdrátová nabíječka Treed charger bude zabalena v minimalistickém a plně recyklovaném balení. V balení čeká na každého zákazníka ještě překvapení v podobě sazenice bonsaje a tableta se substrátem na její vypěstování. Treed charger vychází v kampani na Kickstarteru v přepočtu asi na 1000Kč.

treed – Recharging nature

treed - Recharging nature

Jak se vám líbí dřevěná bezdrátová nabíječka?

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)