Neradi čekáte v ordinaci u doktora? Díky české aplikaci MEDDI app už nemusíte

MEDDI app česká aplikace

MEDDI app je česká aplikace, který přichází v časech pandemie jako na zavolanou. Aplikace vás dokáže spojit s vašim lékařem, takže vše vyřídíte z pohodlí a bezpečí domova. Příjemným překvapením, že aplikaci už v česku používá 2500 lékařů. Nejdůležitější funkce v aplikaci jsou pro pacienty i lékaře zdarma, aby nic nebránilo širokému rozšíření. S čím dokáže MEDDI app pomoct?

Aplikace, která vás dokáže pomocí video hovoru spojit s vašim lékařem asi nemohla přijít v lepší čas. Přesto firma stojící za MEDDI app tvrdí, že ve vývoji je tato česká aplikace již čtyři roky. Vývojář slibuje, že neshromažďuje žádná data z komunikace mezi lékařem a pacientem a je tak plně zachováno lékařské tajemství. Celá komunikace má být také plně šifrovaná.

V aplikaci si lze vytvořit profil, kde vyplníte svoje údaje a zadáte kartičku pojištěnce. Je také možné vložit data o svém zdraví, a dokonce vytvořit profily dalším členům rodiny. V aplikaci pak uvidíte, jestli už ji používá některý z vašich lékařů. Aplikace pomůže spojit se s lékařem formou hlasového hovoru, video hovoru nebo chatu. Dokážete přes ni také vyřídit všechny potvrzení, recepty a žádanky od lékaře. MEDDI app pomáhá i s digitalizací zdravotnické dokumentace a přístupem k ní. Aplikace je dostupná na Android i Apple iOS.

MEDDI app
MEDDI app

Představení MEDDI app, aplikace, která vás spojí s lékařem 24/7

Představení MEDDI app, aplikace, která vás spojí s lékařem 24/7

Tvůrci aplikaci tvrdí, že základní funkce budou vždy zdarma pro pacienty i lékaře, aby mohlo aplikaci používat co nejvíce lidí. Podobné aplikace už v Česku fungují, ale většinou se jedná o plně zpoplatněná řešení, ke kterým má přístup menší skupina uživatelů. Tvůrci této aplikace totiž vydělávají především na úpravách aplikace na míru, která pak dodávají konkrétním nemocnicím, klinikám nebo velkým firmám. Aplikace je prý tak úspěšná, že její tvůrci už plánují expanzi do zahraničí. Zdá se tak, že česká aplikace MEDDi app nabízí dobrý způsob, jak se vyhnout přeplněným čekárnám u lékaře.

Jak používat MEDDI app?

Jak používat MEDDI app?

Jak se díváte na konzultace s lékařem online?

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)