Červnový Pixel Feature Drop nabízí spoustu nových funkcí

pixel feature drop

Google nám pravidelně servíruje novinky pro své vlastní telefony a ani letos tomu není jinak. Červnový Pixel Feature Drop přináší hned několik zajímavých funkcí, které vylepší vaše soukromí, bezpečnost a dočkali jsme se také nové funkce time lapse pro mód Astrophotography.

Červnový Pixel Feature Drop je venku

Na nedávné konferenci Google I/O jsme se dozvěděli o tom, že bude aplikace Google Fotky umožňovat vytváření uzamčených složek a právě tato funkce přichází s novou aktualizací. Složka je dostupná pouze v případě, že zadáte kód či se ověříte otiskem/tváří. Funkce Heads Up v rámci digitální rovnováhy připomíná, abyste koukali na cestu v případě, že s telefonem chodíte. Samozřejmě půjde i vypnout. S aktualizací jsme se dočkali také tří nových tapet s Pride tématy.

Google Asistent nově umožňuje přijímání/odmítání hovoru pouze za pomocí hlasu. Vylepšení se dočkala také klávesnice Gboard, která nyní chytřeji rozpozná, zda chcete kopírovat telefonní číslo, adresu či odkaz na web. Funkce Google Car Crash Detection je nyní dostupná ve Španělsku, Singapuru a Irsku, bohužel u nás zatím ne. Samozřejmostí jsou také červnové bezpečnostní záplaty. Aktualizaci můžete stahovat na telefony Google Pixel 3 a novější.

Která novinka vás nejvíce zaujala?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)