CEO Samsungu: Na Galaxy S5 Premium nepracujeme

Samsung-Galaxy-S5-metal

Po uvedení nového mobilního telefonu Samsung Galaxy S5 zůstalo mnoho fanoušků zklamaných. Samsung zůstal u starého plastového těla a prakticky žádný nový “trhák” nepřinesl. To ale měla změnit prémiová verze tohoto zařízení, na kterou se mnoho uživatelů upnulo. Nyní je však jasné, že mají smůlu.

Samsung-Galaxy-S5-premium

Ještě nedávno hovořil samotný ředitel Samsungu J. K. Shin o možné prémiové verzi nového telefonu. Ten měl mít podle mnoha spekulací vyšší rozlišení a hlavně kovové tělo. Nyní ale J. K. Shin přímo popřel existenci tohoto zařízení a odkázal nás na nový Samsung Galaxy Note 4, který má vyjít tento podzim. Pokud se tedy prý máme na co těšit, tak právě na tento phablet, který podle všeho nabídne nadstandardní hardware.

Je však možné, že J. K. Shin pouze velmi opatrně volil svá slova a místo Galaxy S5 Premium přijde dlouho očekávaná řada F. Toto jsou ale pouhé spekulace. Pokud se na kovový Samsung těšíte, tak si pravděpodobně budete muset ještě nějaký ten čas počkat – bohužel.

Doufali jste, že Samsung uvede Galaxy S5 Premium?

Zdroj: PocketNow

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)