Cena Xiaomi Redmi Note 4X příjemně překvapila

xiaomi-redmi-note-4x

Valentýn je tady, to mj. znamená, že se začíná prodávat telefon Xiaomi Redmi Note 4X. A jelikož se při představení neukázalo vše, čínská společnost nyní dodala zbytek informací, a to včetně ceny, která příjemně překvapila.

Cena Redmi Note 4X potěší

Telefon je celokovový, přichází celkem v šesti barevných variantách. Z toho je jedna speciální, která nabízí bonusy s Hatsune Miku postavou. Ta nabízí kromě jiné barvy, také speciální pouzdro a powerbanku, opět v designu této oblíbené asijské virtuální postavy. V základní verzi s 3GB RAM a 32GB vnitřní pamětí začíná cena na 999 juanech, to je v přepočtu bez DPH 3700 Kč. Hatsune Miku verze pak bude stát po přepočtu bez DPH 4800 Kč. Verze se 4GB RAM a 64GB vnitřní pamětí se ještě neprodává a Xiaomi opět neřeklo cenu vyššího modelu.

Redmi Note 4X

Co se pak týče další výbavy telefonu, tak o výkon se postará Snapdragon 625. Velikost displeje se zastavila na úhlopříčce 5,5“, rozlišení je Full HD. Baterie má velmi slušnou kapacitu 4100 mAh. Dále nechybí dual sim. Bohužel zatím neexistuje verze s podporou globálního LTE, jak je ale u Xiaomi zvykem, podobné verze se odhalují vždy později. Takže se snad dočkáme, alespoň spekulace naznačovaly, že by telefon měl přijít v globální verzi.

Telefon budete moct zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Jak se vám líbí Redmi Note 4X?

Zdroj: playfuldroid.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)