Známe cenu a parametry Realme Q3. Co nás za tuto cenu překvapilo?

Realme Q3 parametry

Realme vydává jeden cenový hit za druhým a často přináší zákazníkům přístup ke dříve luxusním funkcím za dostupnou cenu. Před blížícím se představením Realme Q3 teď unikly jeho parametry i cena. Jaký bude další hit od Realme?

Realme se brzy chystá uvést v Číně na trh svůj model Realme Q3 a díky novému úniku už známe parametry i cenu. Předchozí model Realme Q2 byl velmi úspěšný, takže si výrobce s nástupcem věří. Telefon dostane čipset Dimensity 1100 od MediaTeku a velmi zajímavý displej. Telefon totiž bude vybaven displejem s podporou obnovovací frekvence 120Hz. To jistě není nic až tak zvláštního, ale ve spojení s předpokládanou cenou už to zajímavé je.

Realme Q2 a Q3

Na čínském trhu půjde tento model do prodeje za cenu v přepočtu okolo 6600Kč. Telefon bude také vybaven baterií o kapacitě 4500mAh se schopností 50W rychlonabíjení. Přibalená nabíječka v balení bude zvládat dokonce 65W rychlonabíjení. Na zadní straně telefonu pak najdeme čtyři kamery doplněné jednou přední kameru v „průstřelu“ displeje na přední straně.

Kolik jste ochotni připlatit za displej s podporou 120Hz?

Zdroj: gsmarena

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)