Máte rádi Cyberpunk 2077? První trailer Netflix seriálu je venku

netflix seriál cyberpunk edgerunners

Točení seriálů a filmů podle her je čím dál častější trend. Z poslední doby můžeme zmínit třeba Zaklínače či Halo. Nyní se k nám dostala další novinka. Netflix a CD Projekt RED totiž společně pracují na anime seriálu ze světa hry Cyberpunk 2077 s názvem Cyberpunk: Edgerunners.

CD Projekt a Netflix pracují na Cyberpunk seriálu

První oznámení o tomto seriálu přišlo již v roce 2020, přičemž se na něm pracuje již od roku 2018. Seriál bude mít deset epizod a odehrává se ve městě Night City. Tam a v jeho okolí se odehrává i již zmíněný Cyberpunk 2077. Můžeme se tedy těšit nejen na známé lokace, ale i technologie, tělesné modifikace či typický soundtrack.

Cyberpunk: Edgerunners | Official Teaser | Netflix

Cyberpunk: Edgerunners | Official Teaser | Netflix

Netflix
Netflix

Přestože se na seriálu podílí Rafal Jaki z CD Projektu RED vzniká seriál primárně v Japonsku, konkrétně ve studiu Trigger, které má za sebou několik úspěšných anime projektů. Zmínit můžeme titul Kill la Kill. Dočkáme se ho navíc už letos v září.

Jak se těšíte na seriál ze světa Cyberpunku?

Zdroj: engadget

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)