Do Česka míří další streamovací služba: Canal+ nabídne Premier League, filmy i seriály

canal+ česko
  • Do Česka míří nová streamovací platforma
  • Canal+ nabídne videotéku i anglickou Premier League
  • Zaplatíme za ní 189 korun měsíčně

Soutěž o zákazníky na českém trhu streamovacích služeb pokračuje. Do boje o nové diváky vstoupila nová služba Canal+, která slibuje za měsíční poplatek 189 korun přístup k filmům, seriálům a sportovním přenosům anglické Premier League. Součástí jsou rovněž dvě stanice Canal+ Sport a Canal+ Action.

Přestože služba pochází od Skylinku si nutně nemusíte pořizovat nějaký balíček, naopak pokud využíváte balíček Kombi+ (449 Kč/měsíc), získáte k Canal+ přístup automaticky. Pod jeden uživatelský účet lze spárovat až čtyři zařízení, na kterých lze streamovat souběžně, avšak sledování stanic Canal+ Sport a Canal+ Action je možné pouze na dvou zařízeních současně.

Videotéka CANAL+ nová streamovací služba

Videotéka CANAL+ nová streamovací služba

Samozřejmostí je pak podpora hromady zařízení, ať už se bavíme o televizorech, boxech či mobilních zařízeních. Pokud máte jakýkoliv Samsung z roku 2017 či novější, LG s webOS 3.5 a novější nebo Android TV (7.0 a novější), můžete si aplikaci stáhnout z obchodu. Rovněž ji můžete nainstalovat na Apple TV, Nvidia Shield TV či Amazon Fire TV Stick.

Spustíte ji také na mobilu (iOS 11 a novější), Android 7.0 a novější) nebo samozřejmě ve webovém prohlížeči. Náročnější diváci se budou muset spokojit pouze s Full HD rozlišením, avšak nabídka filmů a seriálů je poměrně štědrá. Za zmínku stojí například oscarový snímek Všechno, všude najednou, jeden z nejoblíbenějších filmů loňského roku, 96 hodin: Zúčtování , Muži, kteří nenávidí ženy nebo sérii Rocky. Chystají se také počiny z české produkce, například Dcera pojednávající o dceři Karla Havlíčka Borovského.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Dáte nové službě Canal+ šanci?

Zdroj: canalplus.cz

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)