Bulánci mají datum předběžného přístupu. Kdy budou na mobil?

Bulánci 2.0 datum předběžný přístup Steam

Vývojáři české herní legendy jménem Bulánci, která se opětovně probudila k životu vloni v červnu po rekordně úspěšné kampani na Startovači, oznámili datum spuštění předběžného přístupu. Hru Bulánci 2.0 v rámci něj budou moci okusit přispěvatelé, kteří měli tento „early access“ mezi odměnami.

„Bulánky vydáme v předběžném přístupu v rámci akce Československý herní týden. Jedná se o velkou akci na Steamu, kdy mají české a slovenské hry celosvětovou pozornost. Ta správná chvíle vypustit Bulánky do celého světa tedy nastane 14. listopadu 2022. Pro fanoušky, kteří nás podpořili na Startovači, se snažíme vyjednat přístup přibližně o 2 týdny dříve. Zajistit ale 7 tisíc klíčů není standardní požadavek, a tak vám nechceme nic dopředu slibovat,“ napsali před několika hodinami autoři na Facebook.

Trailer Bulánci

Trailer Bulánci

V komentářích se mimo jiné objevila i vcelku očekávaná otázka na jednotlivé platformy a také mobilní verzi. Odpovědí bylo, že zmíněný předběžný přístup se týká hry pro PC (přes zmíněný Steam) a konzole a mobily se prý restartovaných Bulánků dočkají až s plnou verzí hry během příštího roku.

Kdy jste si naposledy zapnuli hru Bulánci?

Zdroj: FB

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)