Brzký příchod ROG Phone III potvrzen. Kdy se dočkáme?

rog phone III brzký příchod

Připravovaný Asus ROG Phone III včera získal Bluetooth certifikaci, což opět potvrzuje jeho brzký příchod. Jedná se v podstatě o další z řady certifikátů, které jsou nutné k představení/prodeji telefonu. To by se mělo stát již příští měsíc.

Brzký příchod ROG Phone III potvrzen

ROG Phone 3 rovněž prošel certifikačním procesem skrz WiFi Alliance a to, že se objevil v Geekbench jen podtrhuje možnou skutečnost, že se ho dočkáme velice brzy. Telefon je kódově označován jak I003DD, jak je vidět na screenshotech. Jak se očekávalo již dříve, telefon skutečně dostane čipset Qualcomm Snapdragon 865 Plus a dopomáhat mu bude zřejmě 8 GB operační paměti RAM.

Dle certifikačních dokumentů bude ROG Phone III disponovat Bluetooth 5.1, což však není žádné překvapení. Z dřívějších úniků také víme o modelovém označení ZS661KS. Právě tak je označována nadcházející vlajková loď od ASUSu.

Těšíte se na nový herní telefon od ASUSu?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)