Bose začíná v ČR prodávat Smart Soundbar 900 s Dolby Atmos

Bose Smart Soundbar 900 ČR

Společnost Bose posílá na evropské trhy, včetně toho v ČR, nový bezdrátový reproduktor Smart Soundbar 900. Ten láká zejména na standard Dolby Atmos, který má díky předním, bočním a navíc také vrchním měničům zajistit kvalitní zvukovou kulisu při sledování filmů, seriálů nebo koncertů. Nejnáročnější uživatelé, kteří vyžadují ještě intenzivnější prostor a hlasitější basy, mohou navíc soundbar rozšířit o samostatně prodávaný bezdrátový subwoofer a zadní efektové reproduktory Bose.

Bose Smart Soundbar 900 – Unboxing + Setup

Bose Smart Soundbar 900 – Unboxing + Setup

K vytvoření virtuálního prostorového zvuku využívá Bose Smart Soundbar 900 speciální tlakové měniče a systém kalibrace ADAPTiQ, který upraví při instalaci soundbaru pomocí dodaného mikrofonu audio vlastnosti přesně podle dané místnosti a nejčastěji používaného poslechového místa. Soundbar Bose Smart Soundbar 900 bude v tuzemsku k dispozici v černém a bílém provedení a ideálně se hodí pro instalaci s televizory o úhlopříčce 50″ a většími. Na trhu v ČR bude k dostání na přelomu března a dubna letošního roku za koncovou doporučenou cenu 25 490 Kč.

Jaké jste už vyzkoušeli soundbary?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)