Bose v ČR prodává další chytrý soundbar. Menší, ale šikovný

Bose Smart Soundbar 600 ČR chytrý soundbar

Téměř jeden rok poté, co společnost Bose začala v ČR prodávat Smart Soundbar 900, přichází na tuzemský trh jeho mladší a menší sourozenec. Ani novince Bose Smart Soundbar 600 nechybí například 3D zvuk Dolby Atmos, Wi-Fi i Bluetooth připojení, vestavěný Chromecast, podpora AirPlay 2 či Spotify Connect. Nevyužívá devět, ale pět měničů umístěných v různých směrech, které ovšem také pracují se zvukem odraženým od stěn a stropu.

Pokud je film či seriál vybaven zvukovou stopou Dolby Atmos, vytvoří díky tomu Bose Smart Soundbar 600 trojrozměrný zvuk včetně skvěle srozumitelných a přesně umístěných dialogů a zvukových efektů přicházejících k uším posluchače nejen ze stran, ale také shora. Při sledování bez prostorového zvuku přichází na řadu patentovaná technologie Bose TrueSpace, která vytváří na základě inteligentních algoritmů vlastní prostorový zvuk.

Bose Smart Soundbar 600 – Unboxing and Setup

Bose Smart Soundbar 600 – Unboxing and Setup

Kromě poslechu filmového zvuku lze Bose Smart Soundbar 600 a jeho technologie využít i pro běžnou reprodukci hudby. S využitím kompatibility se všemi aktuálně prodávanými chytrými reproduktory stejné značky ho lze velmi jednoduše začlenit například do systému bezdrátového rozvodu hudby Bose. Pomocí aplikace Bose Music lze poté rozeznít celý dům, ovládat nejen nastavení zdroje zvuku v jednotlivých místnostech, ale také streamovat hudbu do soundbaru přímo přes Wi-Fi ze Spotify.

Rozměry této novinky jsou přibližně 69,5 x 10,5 x 5,5 cm. I přes malou velikost výrobce slibuje velmi kvalitní basy. Bose Smart Soundbar 600 se právě nyní dostává na český trh k autorizovaným prodejcům Bose, jeho doporučená koncová cena je 13 990 Kč. Subwoofer či další reproduktory se přikupují zlvášť.

Jaké máte zkušenosti s Bose ozvučením?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)