Bonfire je nová aplikace Facebooku. Slouží ke skupinovým videohovorům

bonfire facebook aplikace

Společnost Facebook má na Androidu novou aplikaci, která se nazývá Bonfire. Opět je až podezřele podobná jiné méně známé aplikaci. Už v minulosti měl Facebook Slingshot, což byl klon Snapchatu, nyní nová aplikace Bonfire připomíná Houseparty. To je hodně oblíbená aplikace v zahraničí, která slouží ke skupinovým videohovorům.

Bonfire po iOS vychází i na Androidu

Tato aplikace byla již několik měsíců dostupná na iOS, nyní se v prvních regionech spustila i na Android. Jde o aplikaci, která má za účel vytvořit skupinové videohovory, což není moc unikátní funkce. Je navržena tak, aby propojení s ostatními uživateli probíhalo rychle, zároveň už obsahuje celou řadu filtrů a samolepek.

Houseparty je zaměřena hlavně na teenagery, Bonfire míří na stejné publikum. Nechybí ani integrace s ostatními službami této společnosti, jako je Facebook, Messenger nebo Instagram. Novinku už je dostupná na Google Play, každopádně nyní je aplikace omezená na několik regionů a Česko mezi nimi není. Stáhnout aplikaci můžete ručně z APK Mirror.

Bonfire: Group Video Chat
Bonfire: Group Video Chat

Používáte nějakou speciální aplikaci pro videohovory, nebo si vystačíte s klasickými chatovacími aplikacemi?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)