Bluesmart – pořiďte si chytrý kufr, který se neztratí a nabije vám telefon

bluesmart cover

Jste často na cestách a hodil by se vám kufr, který je chytřejší než ty ostatní a usnadní vám cestování? Přivítejte Bluesmart, zavazadlo, co má několik high-tech vychytávek a aktuálně sbírá peníze na serveru Indiegogo. A čím se Bluesmart liší od obyčejné konkurence? V letištním shonu není těžké nechat kufr stát někde u občerstvení nebo v kavárně, novinka má však zabudovaný proximity senzor, takže vás včas upozorní, že se vzdalujete. Dále můžete zapomenout na běžné způsoby zamykání. Žádné klíče ani kódovací zámečky. Bluesmart odemknete pomocí svého telefonu, popřípadě chytrých hodinek. Rovněž se vám nikdy nestane, že byste přesáhli maximální povolenou hmotnost svého zavazadla. Kufr má totiž zabudovanou váhu a hmotnost si snadno prověříte v telefonu.

bluesmart 1

Kufr zároveň poslouží jako battery bank, telefon dobije až 6x. Přesnou kapacitu v mAh jsme sice nenašli, hádáme ale přes deset tisíc. V případě, že by Bluesmart omylem nastoupil do jiného letadla než vy, díky trackingu jej opět snadno najdete. Mobilní aplikace navíc počítá, kolik jste toho procestovali nebo kolik času kde strávili. Užívat si můžete i achievementů.

kufr 1

Na jeden kufr je toho zkrátka pořádná kopa. Pro více informací zamiřte přímo na stránky kampaně. Vývojáři zatím slaví přímo enormní úspěch, cíle 50 tisíc dolarů již dosáhli a za 2 dny vybrali přes 350 % požadované částky. Bluesmart může být váš za 265 dolarů, earlybird nabídky bohužel zmizely rychlostí blesku.

kufr 2

Bluesmart – The World’s First Smart Connected Carry-on Suitcase

Bluesmart - The World's First Smart Connected Carry-on Suitcase

Zdroj: Indiegogo.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)