Menu

Blade4000: Šikovná powerbanka s podporou microSD karet

Na crowdfundingovém webu Indiegogo se objevil velmi zajímavý projekt. Powerbanka Blade4000, která se liší jednou povedenou funkcí, podporou microSD čtečky karet a USB OTG. Cena přitom není nic hrozného.

Blade4000: První OTG čtečka karet pro “všechna” zařízení

Kromě powerbanky s kapacitou 4000 mAh, umí Blade hlavně číst microSD karty až do velikosti 256 GB. Takže se může stát velmi dobrým pomocníkem nejen při nedostatku baterie, ale i místa. Na výběr budou celkem tři barevné varianty – bílá, světle modrá a černá

Společnost se v Indiegogo kampani chlubí tím, že se jedná o první čtečku karet, která podporuje všechna zařízení. Kromě Androidu, by měla podporovat Apple zařízení, notebooky, televize, foťáky, projektory, akční kamery, navigace, nebo třeba drony. S tím je spojena také podpora microUSB, USB-C a Lighting kabelu. Odkaz na kampaň naleznete ZDE.

Pro všechny podporovatele jsou připravené velmi zajímavé ceny. Verze bez podpory microSD karet v kampani pro nejrychlejší vyjde na 10 dolarů. Kompletní verze včetně podpory microSD vyjde v akci na pěkných 29 dolarů, to je v přepočtu zhruba 700 korun. K finální ceně pak musíte připočítat ještě poštovné, které činí 6 dolarů. Jelikož už výrobci vybrali minimální počet peněz pro realizaci, měla by být powerbanka dostupná v prosinci tohoto roku.

Jak se vám nápad líbí, podpoříte jej?

Zdroj: androidauthority.com, indiegogo.com

 

Komentáře

MikkyX3

z aplikace
27.9.2016 7:44

Nápad je to určitě dobrý, jen škoda, že to nemá větší kapacitu té baterie.

Uni

uni -26

27.9.2016 13:31

No nevím. Pokud potřebuji data na externím úložišti, prostě jedeme přes klasiku, od ftp po Sambu že. Pokud někdo potřebuje pracovat s daty na pam. kartě, koupí přístroj se slotem pro pam. kartu. Kdo to nepotřebuje, tak to nepotřebuje.
Aneb kam až jsme se dostali od “funkčních” přístrojů (dnes z nejlepších představitelů např. Lumia 950) po tyhle kočkopsy. Je z toho trochu smutno….

RSS (komentáře k článku)