Nejlepší akce na TV? 55″ QLED televizi s Google TV nyní koupíte za super cenu

TCL QLED TV

Už včera spustila společnost TCL Black Friday akce na své televizory. Láká na zajímavé slevy, přičemž jedna z nich nás vyloženě praštila do oka. Jedná se o QLED televizor se systémem Google TV a reproduktory Onkyo, se kterým máme vlastní zkušenost.

TCL 55C635 koupíte za dosud nejnižší cenu

TCL 55C635 je velmi solidní telka, která se může pochlubit QLED technologií a podporuje řadu HDR formátů, ať se bavíme o HDR10+ či Dolby Vision. Samozřejmě můžeme počítat také s 20W reproduktory Onkyo, které umí jak DTS, tak Dolby Atmos. Samotný panel má obnovovací frekvenci 60 Hz, avšak díky technologii Dual Line Gate se dokáže vyšplhat až na 120 Hz. Vysoká obnovovací frekvence je sice k dispozici jen ve Full HD režimu, což ale upřímně nebereme jako velkou nevýhodu. Jen hrstka her na nových generacích konzolí umí totiž 4K/120 FPS.

Jestliže tedy máte v plánu si televizor koupit i na hraní, můžete si přepnout rozlišení při hraní kompetitivních her typu Apex Legends či Call of Duty. Televizor stál před slevou minimálně 14 990 Kč, avšak nyní je k dispozici za 10 990 Kč, což je zajímavá nabídka. Jde celkově o jedno z nejlevnějších QLED zobrazovadel v 55palcové velikosti. K zakoupení je u velkých e-shopů jako Alza či Mall.

Jak se vám zamlouvá tato nabídka?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)