Black Friday u Applu! Co si pro nás letos připravil?

Apple Black Friday
 • Letošní Black Friday je ovlivněn novými legislativními změnami, které platí od 1. ledna 2023
 • Nabídky zahrnují dárkové karty až do výše 4 800 Kč při nákupu produktů jako iPhone 14, MacBook Air, iPad Pro a další
 • Apple akce začíná 24. listopadu a končí na Cyber Monday 27. listopadu.

Letošní Black Friday je něčím výjimečný a nese v trošku jiném duchu, než na jaký jsme zvyklí. Společnost Apple ale opět neplánuje obří slevy na své produkty. Místo toho znovu nabízí dárkové karty pro nákupy v Apple Store, a to jak v kamenných obchodech, tak online. Tato strategie umožňuje zákazníkům využít slevy na budoucí nákupy místo přímých slev na produkty. Nabídky zahrnují dárkové karty až do výše 4 800 Kč při nákupu vybraných produktů, jako jsou iPhone 14, MacBook Air, iPad Pro a další. Karty lze použít při dalších nákupech, což zákazníkům umožňuje ušetřit na dalších produktech nebo příslušenství.

Malá ochutnávka dárkových karet k nákupu:

 • iPhone 14, iPhone 13 nebo iPhone SE karta v hodnotě až 1 800 Kč
 • K Macu dárková karta v hodnotě 4 800 Kč
 • K iPad Pro, iPad Air, iPad nebo iPad mini v hodnotě až 2 400 Kč
 • K Apple Watch Series 9 nebo Apple Watch SE dárková karta v hodnotě 1 200 Kč
 • AirPody (2. generace), AirPody (3. generace), AirPody Pro (2. generace) nebo AirPody Max až 1 800 Kč
 • K Apple TV 4K karta v hodnotě 600 Kč
 • Beats Studio Pro, Beats Solo3 Wireless, Powerbeats Pro, Beats Fit Pro, Beats Studio Buds +, Beats Studio Buds nebo Beats Flex karta v hodnotě až 1 200 Kč
 • K doplňkům je nabízena karta v hodnotě až 1 200 Kč

Apple k nákupu nabízí zákazníkům řadu výhod, které jsou pro ně specifické, jako je bezplatné doručení, prodloužené vrácení zboží do 8. ledna 2024 a možnost konzultace s odborníkem při výběru produktů. Akce začíná 24. listopadu a končí na Cyber Monday 27. listopadu. Nabídka představuje fajn způsob, jakým se snaží vyjít vstříc novým zákonným požadavkům a zároveň nabídnout zákazníkům určitou hodnotu.

Změny v legislativě přinesou letos transparentnější slevy

Díky změnám v legislativě, které byly zavedeny od 1. ledna 2023, se způsob jakým prodejci prezentují slevy na černý pátek výrazně mění. Nová pravidla zajišťují, že obchodníci již nemohou uměle zvyšovat ceny před slevami. V kontextu nových pravidel je důležité, aby zákazníci brali v úvahu, že letošní akce jsou nyní vypočítávány z nejnižších cen za posledních 30 dní, což znamená, že slevy, na které narazí, by měly být transparentní a opravdové.

Máte ve svém okolí uživatele produktů Apple?

Zdroj: Apple, Gizchina

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)