Menu

Niantic finišuje bitvy hráčů proti hráči v Pokémon GO. Spuštění se očekává ještě tento rok

Ještě tento rok se dočkáme velké Pokémon GO aktualizace, která bude obsahovat dlouho očekávané bitvy hráčů proti hráči. Oznámila to Anne Beuttenmüllerová ze společnosti Niantic v rozhovoru pro Gram Magazine.

Bitvy hráčů proti hráči se konečně dostanou do Pokémon GO

Pravděpodobně většina z vás si vzpomene na úvodní trailer pro Pokémon Go, kde se mimo jiné ukázalo, že proti sobě bojují i dva hráči. Při samotném vydání hry přišlo menší zklamání z toho, že hráči proti sobě bojovat nemůžou. Je rozhodně škoda, že jsme se této novinky nedočkali při největším boomu této hry. Na druhou stranu může Niantic nyní nalákat zpátky nemalé množství lidí.

Obecně vývoj Pokémon Go je hodně pomalý. První měsíce byly samozřejmě ovlivněny extrémním zájmem lidí, takže Niantic se nestaral o nic jiného, než aby “udržel hru na nohou”. Jakmile ale tento boom skončil, očekávalo se, že začnou chrlit jednu novinku za druhou. To se moc nestalo, například obchodování s hráči bylo přidáno teprve před dvěma měsíci.

Hráči se nyní akorát bojí toho, že souboje budou hodně zjednodušené. Na detailnější info z PvP soubojů si musíme však ještě počkat. Doufejme tak, že Niantic má v rukávu ještě pár triků, jak Pokémon GO oživit.

Pokémon GO
Pokémon GO
Developer: Niantic, Inc.
Price: Free+

Hrajete ještě Pokémon GO? Těšíte se na bitvy hráčů proti hráči?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Smates

smates 3

8.8.2018 12:53

Bohuzel s krizkem po funuse.Pred rokem na tohle bylo pozde.

RSS (komentáře k článku)