Mimořádně levná bezdrátová sluchátka Xiaomi Haylou GT1

Xiaomi - bezdrátová sluchátka Haylou GT1

Společnost Xiaomi je vedle levných mobilních telefonů známá také výrobou různého příslušenství. A právě z této kategorie představila velmi levná bezdrátová sluchátka Xiaomi Haylou GT1. Nejsou pro každého, ale vlastnostmi i zpracováním rozhodně neurazí, dokonce se vyrovnají i některým dražším konkurentům. Předností sluchátek je potlačování okolního hluku i odolnost proti vodě, s výdrží navíc spolehlivě vystačí i na dlouhý trénink.

Klíčové vlastnosti sluchátek Xiaomi Haylou GT1

Výrobce se snažil vecpat to nejlepší do miniaturního designu, což se nakonec povedlo. Samotná sluchátka váží pouhých 3,5 gramu, v uších je tak v podstatě neucítíte; díky ergonomickému tvaru ale z ucha nevypadnou. Ovládání reaguje na dotyk, výhodou je odolnost proti vodě IPX5. Bezdrátová sluchátka Xiaomi Haylou GT1 slibují se 43 mAh akumulátorem 3,5-4 hodiny nepřetržitého přehrávání hudby, nabíjecí stanice s baterií 310 mAh pak prodlouží provoz o dalších 12 hodin.

Xiaomi Haylou GT1 jsou kompatibilní s OS Android i iOS a komunikují prostřednictvím Bluetooth 5.0, výrobce slibuje dosah 10 metrů v otevřeném i uzavřeném prostoru. O čistou reprodukci zvuku se stará technologie inteligentního potlačování šumu (DSP). Xiaomi udává kvalitní zvuk, ale pod tímto pojmem si zřejmě každý představuje něco jiného. Nesmíme proto zapomínat na zohlednění cenové kategorie.

Haylou GT1 - Xiaomi bezdrátová sluchátka

Sluchátka mají rovněž zabudovaný mikrofon, ale z osobní zkušenosti se mi sluchátka tohoto typu pro volání příliš neosvědčila. Svá omezení sluchátka Hayloo GT1 určitě mají, za svou cenu ale nevypadají vůbec špatně. Jejich obvyklá cena je kolem 30 dolarů, v akcích je seženete za 15 – 23 USD, tj. kolem 500 Kč. Kromě příslušenství má Xiaomi velké zastoupení také mezi mobily do 5 000 Kč nebo v chytrých hodinkách.

Koupili byste si sluchátka Xiaomi Haylou GT1?

Zdroj: GearVita

Lukáš Altman
O Autorovi - Lukáš Altman

Ahoj. Baví mě technologie a aplikace, které usnadňují každodenní život. Ve své tvorbě rád používám konstruktivní kritiku, fandím značkám jako Huawei, Honor nebo Xiaomi. více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)