Telefon BenQ F52 udeří na MWC se Snapdragonem 810 a 3 GB RAM

6

Společnost BenQ není na našem trhu s mobilními telefony příliš známá a modelů s Androidem zde tolik nenajdeme. To by se ale mohlo změnit, neboť tento výrobce chce udeřit v TOP segmentu se svým modelem BenQ F52. Chystaný telefon s Androidem nabídne úctyhodné parametry v čele s nejnovějším procesorem Qualcomm Snapdragon 810 a 3GB RAM pamětí, nechybí ani 5,2″ Full HD displej, 16GB vnitřní úložiště s rozšířením o Micro SD kartu a 13MPx fotoaparát (senzor Sony IMX214). Oceňujeme též LTE konektivitu, i když zatím neznáme přesné frekvence, které by zaručily funkčnost v našich končinách. Zajímavostí je také systém Android 5 Lollipop, kterým by měl být BenQ F52 vybaven.

benq F52

Zatím nejsou známy žádné informace o ceně a dostupnosti, ale měli bychom se to dozvědět již začátkem března v Barceloně na MWC2015, kde naše zastoupení nebude chybět.

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)