TOPlist

Huawei Watch – krásný design, kovové tělo a Android Wear (videopohled)

huawei-watch-images-leak22_1020.0

Akce Mobile World Congress 2015 se neúprosně blíží a my s napětím očekáváme představení spousty zajímavých modelů. Společnost Huawei nás však překvapila o něco dříve a na internet se dostalo oficiální video s novými hodinkami Huawei Watch. Ty vypadají na první pohled výborně – po vzoru konkurence se pochlubí designem klasických analogových hodinek s průměrem 42 milimetrů, tělo je zhotoveno z nerezové oceli, displej kryt safírovým sklíčkem a nechybí ani vyměnitelný kovový či kožený pásek. Na spodní straně je také vidět senzor srdečního tepu a hodinky vsadily na platformu Android Wear. A jak tedy vypadají?

http://youtu.be/lrrC7SbiyMw

Bližší informace bohužel dosud nevíme, protože k oficiálnímu představení ještě nedošlo. Přesto vypadají hodinky výborně a my se nemůžeme dočkat, až Huawei Watch vyzkoušíme naživo v Barceloně. Můžete se tak brzy těšit na první pohled a fotografie přímo z Barcelony.

huawei_watch

 

Huawei Watch fotogalerie

Huawei Watch – první pohled

Huawei Watch - první pohled

zdroj: androidcentral.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)