Běloruský e-shop odhalil evropskou cenu Xiaomi Mi Pad 5. Půjdete do něj?

Xiaomi Mi Pad 5 evropská cena

Společnost Xiaomi plánuje již na 15. září svou další tiskovou konferenci, kde by mimo jiné mělo dojít na představení tabletů Xiaomi Mi Pad 5 pro globální trh. Zatím to sice není oficiálně potvrzeno, ovšem na internetu se objevilo unboxing video globální verze, takže se s tím tak nějak všeobecně počítá.

Běloruský e-shop odhalil cenu Xiaomi Mi Pad 5

Jeden z běloruských e-shopů dokonce spustil předobjednávky a to za cenu 1199 BYN, což je asi 10 300 korun. Cena je tedy výrazně vyšší než v Číně, ovšem s tím se asi dalo počítat a stále se jedná za tuto cenu o velmi zajímavou volbu. Na videu můžeme dále vidět, že je balení o něco tlustější a to díky přiloženému nabíjecímu adaptéru.

Zda se jich dočkají pouze v Bělorusku/Rusku nebo s ním můžeme počítat i v ostatních zemích ale zatím není jisté. Fólie tabletu odhaluje také několik specifikací jako je Snapdragon 860, čtveřice reproduktorů nebo WQHD+ displej s obnovovací frekvencí 120 Hz.

Jak se na nový tablet od Xiaomi těšíte?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)